حدیث روز :
امام صادق(ع) می فرماید : براستی که مومن به منزله کفه ترازوست هر اندازه ایمانش افزوده شود امتحانش نیز سنگین تر می شود.


» » » » معامله قرن خیال باطلی که هیچگاه محقق نخواهد شد

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: معامله قرن خیال باطلی است که رژیم صهیونیستی در سر می‌پروراند اما با هوشیاری مبارزان فلسطینی و حمایت ملت‌های مسلمان این معامله هرگز تحقق پیدا نخواهد کرد.

...

کاوش نیوز: حجت الاسلام و المسلمین مصطفی محامی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته زاهدان اظهار داشت: رژیم غاصب صهیونیستی برای تأمین و تثبیت امنیت خود می‌خواست با مردم فلسطین معامله‌ای انجام دهد که براساس آن یک سرزمین کوچک به آنان بدهد تا دست از مبارزه بردارند.

وی با بیان اینکه در این معامله چند شرط وجود داشت، افزود: نخستین شرط این بود که افرادی که آواره شدند حق بازگشت به فلسطین را ندارند و دومین شرط هم این بود که دولت فلسطین حق داشتن ارتش برای دفاع از خودش را ندارد.

امام جمعه زاهدان خاطر نشان کرد: رژیم صهیونیستی سرزمین مردم فلسطین را از آنان گرفته و می‌خواهد با محدود کردن آنان به سرزمینی محدود بدون ارتش و قدرت دفاعی بر سر به رسمیت شناختن خود با مسلمانان معامله کند که به این خیال باطل، معامله قرن گفته می‌شود.

وی ادامه داد: با هوشیاری مبارزان فلسطینی و حمایت ملت‌های مسلمان و در صدر آن حمایت مردم ایران این معامله هرگز تحقق پیدا نخواهد کرد.

حجت الاسلام و المسلمین محامی اظهار داشت: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به ابتکار امام خمینی (ره) به نام روز قدس نامگذاری شده روزی که در نگاه ایشان روز احیای اسلام و روز مقابله مستضعفان با مستکبران است.

وی با قدردانی از حضور گسترده مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان در راهپیمایی روز قدس افزود: این روز به عنوان برجسته‌ترین یادگار امام راحل فقط روز فلسطین نیست بلکه روز فریاد مسلمانان علیه سرطان کشنده ای به نام صهیونیسم در جهان است.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: انقلاب اسلامی با الهام از قرآن کریم از آغاز نه تنها به فکر مسلمانان جهان بلکه به فکر همه ی مستضعفان عالم بود.

وی ادامه داد: قبل از انقلاب اسلامی مظلومیت مردم فلسطین مد نظر امام خمینی (ره) بود و بعد از انقلاب هم آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز جهانی قدس نامگذاری کردند تا ملت اسلامی به جوش و خروش بیایند و موضوع فلسطین رو به فراموشی نرود.

حجت الاسلام و المسلمین محامی افزود: قدرت رژیم غاصب صهیونیسی که از ۷۰ سال پیش شکل گرفته هم اینک رو به زوال است.


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.