حدیث روز :
امام رضا (ع) می فرماید : به ديدن يكديگر رويد تا يكديگر را دوست داشته باشيد و دست يكديگر را بفشاريد و به هم خشم نگيريد.


» » » » تنها راه نجات ملت فلسطین مقاومت است

عضو جمعیت دفاع از ملت فلسطین:

تنها راه نجات ملت فلسطین مقاومت است

 تنها راه نجات ملت فلسطین مقاومت استعضو هیات امنای جمعیت دفاع از ملت فلسطین با بیان اینکه تنها راه نجات ملت فلسطین مقاومت است گفت:قدس متعلق به همه ادیان است و این جمعیت معتقد به یک فلسطین یکپارچه با پایتختی قدس است.

...

کاوش نیوز: حجت الاسلام میثم امرودی در همایش قدس شریف پایتخت ابدی فلسطین در سالن شهید هاشمی استانداری خوزستان در اهواز بیان کرد: امروز مساله فلسطین نقطه شناخت اسلام ناب محمدی(ص) است.
وی با بیان اینکه مساله نسخت امروز جامعه اسلامی فلسطین است گفت: جمعیت دفاع از ملت فلسطین یک جمعیت مردمی است و بسیاری از بزرگان کشور در این جمعیت عضو هستند و جمعیت متشکل از 33 نفر است.
وی با اشاره به اینکه ' هم غزه، هم لبنان، جانم فدای ایران' شعار این هیات است افزود: این جمعیت با تفکر تمامی جناح ها در راستای دفاع از امت فلسطین فعالیت دارد.
امام جمعه موقت اهواز نیز بیان کرد: اگر بخواهیم امام خمینی (ره) را توصیف کنیم بالاترین شاخص وی جامعیت و عرفان است و سیاست را بدون اخلاق قبول نداشتند.
حجت الاسلام سید ابوالحسن حسن زاده افزود: امام (ره) غیرت داشتند و نمی توانستند ظلم و سلطه ظالمانه را تحمل کنند.
وی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) همواره بحث فلسطین را مطرح می کردند گفت: امروز می بینیم که مساله فلسطین مورد توجه تمامی مسلمانان قرار گرفته است.
حجت الاسلام حسن زاده ادامه داد: آنچه برای کمک به فلسطین نیاز است داشتن یک آرمان جهانی برای همه مسلمانان در جهت حمایت از فلسطین است.


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.