حدیث روز :
امام باقر (ع) می فرماید : همه كمال در سه چيز است : 1ـ فهم عميق در دين 2ـ صبر بر مصيبت و ناگوارى 3ـ اندازه گيرى خرج زندگانى


» » » » آمریکا برای فتنه انگیزی از برجام خارج شد

امام جمعه نوشهر گفت : آمریکا با برجام که نتیجه 12 سال مذاکره بود به اهداف خود نرسید و برای همین فتنه داعش را به وجود آورد و چون در آن فتنه هم موفق نشد، تصمیم گرفت از برجام خارج شود.

...

کاوش نیوز: حجت‌الاسلام محمود مشایخ در خطبه‌های نماز جمعه افزود : آنها در ابتدا می‌خواستند ایران از این معاهده بیرون برود تا بتوانند بگویند ایران به تعهدات خود پایبند نیست ولی ایران طاقت آورد و بهانه به دستشان نداد.
او یادآور شد : اکنون نیز آمریکا به دنبال تحریم‌های ثانویه است ؛ یعنی کشورهای ثالث را که با ایران رابطه تجاری برقرار کنند تحریم کند.
وی کشتار مسلمانان در فلسطین را که در پی اعتراضات صورت گرفته به انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس در هفتادمین سالگرد تشکیل اسرائیل رخ داد نمونه‌ای از خوی رژیم صهیونیستی دانست.
امام جمعه نوشهر تصریح کرد: در این حوادث، مسلمانان به خاک و خون کشیده و هفتاد نفر شهید و سه هزار نفر زخمی شدند.
مشایخ ادامه داد: هر حکومتی غیر از فلسطین که در سرزمین‌های اشغالی تشکیل شود، حکومتی غاصب است.
او بیان کرد: عربستان هیچ واکنشی به رخدادهای فلسطین نشان نداد که حاکی از وابستگی حکام آل‌سعود است.
امام جمعه نوشهر گفت : تنها راه نجات فلسطین مقاومت است و بیت‌المقدس پایتخت و پاره تن فلسطین محسوب می‌شود.
وی همچنین با اشاره به لزوم پاسداشت و حفظ حرمت ماه رمضان تأکید کرد : غذاخوری‌ها باید حرمت این ماه را نگه دارند و شایسته نیست که در کشور اسلامی و آن هم در ماه رمضان، احکام الهی رعایت نشود.


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.