ورود
حدیث روز :
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : منفورترين چيزهاي حلال در پيش خدا طلاق است.


» » » » سخنان رئیس جمهوری در دل های مردم و نظام اسلامی ریشه دارد
کد خبر: 1181
تاریخ انتشار: 11-12-1396, 15:00
پ

سخنان رئیس جمهوری در دل های مردم و نظام اسلامی ریشه داردامام جمعه قشم گفت: سخنان و موضع های قاطع و امید آفرین رئیس جمهوری در جمع مردم هرمزگان به ویژه در خصوص دشمنان و کشورهای همسو با آنان در دل های مردم و نظام اسلامی ریشه دارد.

...

کاوش نیوز: حجت الاسلام و المسلمین رضا جوکار در خطبه های نماز جمعه این هفته قشم با تقدیر از استاندار، نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، شخص رئیس جمهوری و هیات دولت بواسطه توجه ویژه و سفر به هرمزگان ابراز کرد: تمام مسئولان در نظام اسلامی باید همواره مواضعی چنین باصلابت اتخاذ کنند.
وی دیدار رهبر معظم انقلاب با وزیر اوقاف سوریه را نشستی صمیمی و خارج از عرف دیپلماتیک توصیف و اظهار کرد: پیام این نشست برای مردم ایران و ملت سوریه حفظ وحدت اسلامی در برابر فریب و شبه افکنی دشمنان است.
امام جمعه قشم گفت: محرومیت زدایی در ابعاد مختلف فرهنگی، سیاسی و اقتصادی فلسفه و رویکرد جمهوری اسلامی است که همگان وظیفه دارند در این راستا کوشش کنند.
وی افزود: در شورای اداری شهرستان قشم نماینده ویژه رئیس جمهوری در جریان مهمترین مشکلات مردم این شهرستان قرار گرفت و مسئولان استان و شهرستان نیز باید مصوبه ها و مسائل طرح شده را تا حصول نتیجه دنبال کنند.
جوکار ادامه داد: ایجاد اشتغال، بزرگترین خدمتی است که می توان به مردم ارائه کرد و به شرطی تحقق خواهد یافت که مسئولین شرایط موجود را اصلاح و ورود بخش خصوصی، سرمایه های داخلی و خارجی را تسهیل کنند.
وی تصریح کرد: برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید از شعار عبور کرد و حمایت از خانوارها برای ایجاد اشتغال فراگیر از مهم ترین راهکارهای تحقق آن است.


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پورتال خبری کاوش نیوز می باشد ، نقل و نشر مطالب با ذکر منبع آزاد است.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت