حدیث روز :
امام باقر (ع) می فرماید : فضيلتى چون جهاد نيست و جهادى چون مبارزه با هواى نفس نيست.


» » » » دختران گرگان به فینال لیگ برتر بسکتبال صعود کردند
کد خبر: 3197
تاریخ انتشار: 25-11-1398, 19:28
پ

دختران گرگان به فینال لیگ برتر بسکتبال صعود کردندتیم بسکتبال دختران شهر گرگان در بازی سوم مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر کشور با نتیجه ۶۴ بر ۵۲ میهمان آبادانی خود را شکست داد و با کسب ۲ پیروزی از ۳ مسابقه این مرحله به بازی فینال و یک‌قدمی کسب عنوان قهرمانی رسید.

...

کاوش نیوز: این مسابقه امروز جمعه در خانه بسکتبال گرگان برگزار شد.

گرگانی ها مسابقه را با ترکیب شادی عبدالوند، شیدا شجاعی، یاسمن محمدی، نیلوفر مفیدی و تینا عیساییان آغاز کردند و در سوی دیگر شایسته متشرعی سرمربی تیم صنعت نفت آبادان برای شروع دیدار روژانو محمودی، فرزانه فروتن فرد، الناز سیاهی، ناهیده اسدی و فائزه شهریاری را روانه میدان مسابقه کرد.

تینا عیساییان در این دیدار با کسب ۱۵ امتیاز و آمار ۳ اسیست، ۲ استیل، ۱۷ ریباند و افیشنسی ۱۸ ضمن ثبت دبل دبل، بهترین بازیکن گرگان در این دیدار حساس بود.

تیم دختران شهر گرگان در اولین بازی خود در این مرحله در آبادان مقابل تیم صنعت نفت به پیروزی رسیده بود اما دیروز در بازی دوم در گرگان تن به شکست داد تا تکلیف تیم فینالیست در بازی امروز مشخص شود.

بانوان شهر گرگان در اولین مسابقه از مرحله فینال پنجشنبه اول اسفند ماه در خانه بسکتبال گرگان میزبان گروه صنعتی بهمن تهران است.


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پورتال خبری کاوش نیوز می باشد ، نقل و نشر مطالب با ذکر منبع آزاد است.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت