حدیث روز :
امام باقر (ع) می فرماید : همه كمال در سه چيز است : 1ـ فهم عميق در دين 2ـ صبر بر مصيبت و ناگوارى 3ـ اندازه گيرى خرج زندگانى


» » امیری طلایم را با عشق، تقدیم سردار دل‌ها می کنم

امیری طلایم را با عشق، تقدیم  سردار دل‌ها می کنمملی پوش پارا دو و میدانی ایران، مدال طلایش در پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو را به سردار شهید قاسم سلیمانی تقدیم کرد.

...

کاوش نیوز، حامد امیری بعد از کسب مدال طلای پارالمپیک 2020 توکیو با بیان اینکه حدود سه ماه بدنسازی نداشته و فقط پرتاب کرده است، گفت: مصدومیت پشت بازو موجب شد تا من حتی اعلام کنم توانایی رسیدن به پارالمپیک را ندارم، اما خدا کمک کرد و برگشتم. من پرتاب‌هایم را دلی و برای مردم انجام دادم و مدالم را نیز با عشق به سردار دل‌ها تقدیم می‌کنم.

وی ادامه داد: باید از بهمن رضایی رئیس انجمن دوومیدانی، محمد شروین اسبقیان رئیس فدراسیون و محمود خسروی‌وفا رئیس کمیته پارالمپیک تشکر کنم که به من اعتماد  و مرا اعزام کردند. این مدالم پاسخ اعتماد آنان است. باید بگویم تمرینات سختی در دو سال پیش داشتم و از تمام کسانی که همراه و یاورم بودند، تشکر کنم. این مدال تنها برای امیری نیست، بلکه متعلق به تمام زحمتکشان ورزش پارالمپیکی ایران است.

دارنده مدال طلای پارالمپیک 2020 توکیو درباره رکورد شکنی خود گفت: رکورد قبلی متعلق به یک ایرانی بود و افتخار می‌کنم به عنوان عضو کوچکی از ورزش،  آن را به نام کشورم ارتقا دادم.

وی در پایان عنوان کرد: کسب مدال پارالمپیکی بسیار سخت‌تر از بخش‌های مربوط به مسابقه مردان آهنین است.


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.