حدیث روز :
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : محبوب ترین کارها نزد خدا با دوام ترین آنهاست گرچه ا ندک باشد.


» » "محرومیت" را از چهره سیستان و بلوچستان برمی‌داریم/ "‌ایجاد اشتغال و رونق تولید" را دولت خیلی جدی دنبال می‌کنیم

"محرومیت" را از چهره سیستان و بلوچستان برمی‌داریم/ "‌ایجاد اشتغال و رونق تولید" را دولت خیلی جدی دنبال می‌کنیمرئیس‌ جمهور با بیان اینکه بعد از انقلاب کارهای فراوانی برای توسعه سیستان و بلوچستان صورت گرفته است اما تا نقطه مطلوب هنوز فاصله فراوانی داریم، گفت: ‌"محرومیت" را از چهره سیستان و بلوچستان برمی‌داریم.

...

كاوش نيوز، رئیس جمهور‌ در دومین سفر استانی خود بدون اعلام قبلی از طریق فرودگاه کُنارک وارد شهرستان چابهار در جنوب استان سیستان و بلوچستان شد.‌

حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی در بدو ورود مورد استقبال استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مسئولان این استان قرار گرفت.

در این سفر دو روزه تعدادی وزیران دولت سیزدهم، حجت الاسلام رئیسی را همراهی می‌کنند و قرار است پس از بازدید از برخی مناطق کنارک و چابهار از مناطق مختلف استان بازدید کنند.

نمی‌توان واژه محروم را برای سیستان و بلوچستان به کار برد

رئیس جمهور در فرودگاه کنارک در جمع خبرنگاران سفر به استانها را یکی از برنامه‌های دولت عنوان کرد و اظهار داشت: حضور رئیس جمهور در استان‌ها از باب آشنایی با مسائل و مشکلات مردم، مدیران، مناطق و به ویژه شناخت ظرفیت های اقتصادی. است.

حجت الاسلام رئیسی با بیان اینکه بعد از انقلاب کارهای فراوانی برای توسعه سیستان و بلوچستان صورت گرفته است اما تا نقطه مطلوب هنوز فاصله فراوانی داریم، افزود: امیدواریم در این دولت با همکارای مردم، جوانان فعال استان، سرمایه‌گذاران و کارآفرینان گام‌های مهمی برای رفع مشکلات سیستان و بلوچستان برداشته شود.

وی ‌ایجاد اشتغال و رونق تولید را یکی از برنامه‌های دولت سیزدهم دانست و تصریح کرد: تلاش داریم برای رفع بیکاری، ایجاد اشتغال و مسائل فرهنگی و اجتماعی سیستان و بلوچستان که از استان‌های مهم کشور محسوب می‌شود گام‌های مهمی برداریم.

رئیس جمهور با بیان اینکه نمی‌توان واژه محروم را برای سیستان و بلوچستان به کار برد، خاطرنشان کرد: با وجود برخورداری سیستان و بلوچستان، این استان محرومیت‌هایی دارد که می‌توان با تلاش همه ‌مسئولان، دولت و پیگیری دولتمردان گام‌های جدیدی برای رفع محرومیت برداریم.

بازدید ‌رئیس جمهور‌ از اسکله صیادی کُنارک ‌

حجت الاسلام ‌رئیسی رئیس ‌در بدو ورود به چابهار به اسکله صیادی کنارک رفت و ضمن بازدید از بخش‌های مختلف آن با صیادان و ماهیگیران حاضر در این اسکله صیادی گفت و گو کرد.


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.