حدیث روز :
امام صادق(ع) می فرماید : براستی که مومن به منزله کفه ترازوست هر اندازه ایمانش افزوده شود امتحانش نیز سنگین تر می شود.


» » جروزالم پست: نشست آنکارا پیروزی ایران، ترکیه و روسیه مقابل آمریکا بود
تاریخ انتشار: 18-01-1397, 18:00
پ

 

رسانه صهیونیستی در تحلیلی نوشت: ایران، روسیه و ترکیه درحال رسیدن به اهدافشان در سوریه هستند اما آمریکا هنوز در قبال وضعیت نیروها و پایگاهش در سوریه مردد است.

...

 

رسانه صهیونیستی در تحلیلی نوشت: ایران، روسیه و ترکیه درحال رسیدن به اهدافشان در سوریه هستند اما آمریکا هنوز در قبال وضعیت نیروها و پایگاهش در سوریه مردد است.

به گزارش کاوش نیوز، روزنامه «جروزالم پست» در تحلیلی پیرامون دیدار سه جانبه روزهای اخیر روسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه در نوشت: ایران، در این نشست تنها پیروز  میدان در زمینه آینده سوریه نبود و روسیه و ترکیه نیز احساس می‌‌کنند در حالی در پی رسیدن  به اهدافشان در قبال سوریه و با هزینه آمریکا هستند که این کشور هنوز در قبال وضعیت نیروها و پایگاهش در سوریه مردد است.

این روزنامه با اشاره به دیدار «حسن روحانی» رئیس جمهور ایران با «رجب طیب اردوغان» رئیس جمهور ترکیه و «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه در آنکارا و انعکاس آن در رسانه های روسی نوشت: اظهارنظرهای بیرون آمده از این نشست درباره آتش بس پایدار، صلح و ثبات  و نیز تداوم تعهد پایدار به حاکمیت، استقلال، اتحاد، تمامیت ارضی و مشخصه غیرفرقه گرایانه در سوریه است. این پیامی به آمریکا مبنی بر این است که این کشور در حال لطمه زدن به اتحاد و تمامیت ارضی سوریه با حمایت از نیروهای دموکرات سوریه و تداوم جنگ با داعش است.

این روزنامه نوشت: ظهور اتحاد بین روسیه، ایران و ترکیه در تضاد کامل با بروز اختلاف در داخل دولت آمریکا قرار دارد.  درحالی‌ که «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا ، به عقب نشینی از سوریه  اشاره می‌کند، پنتاگون در تدارک اقدام دیگری است.

این نشریه در خاتمه نوشت: این بدان معنی است  در شرایطی که هر چه در سوریه اتفاق می‌افتد در کل منطقه تاثیر می‌گذارد، اما متحدان آمریکا چون عربستان و اسرائیل در آینده سوریه نقش کمتری دارند.

 

 


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.