حدیث روز :
امام صادق(ع) می فرماید : دو رکعت نماز شخص متاهل برتر از هفتاد رکعت نمازی است که شخص مجرد می خواند.


» » حمله قائم مقام سابق کروبی به دولت رئیسی

به رغم حمایت 8ساله از دولت ناکارآمد روحانی:

حمله قائم مقام سابق کروبی به دولت رئیسی

حمله قائم مقام سابق کروبی به دولت رئیسیحامیان دولت ناکارآمد روحانی با مقصد ناکجاآباد که نه تنها اقتصاد حتی سلامت مردم هم به بازی تحریم و FATF گرفته بودند به دولتی که شبانه روز در حال تلاش برای تغییر شرایط به نفع مردم است «ناتوان» می گویند.
...

کاوش نیوز، رسول منتجب نیا، دبیرکل فعلی حزب جمهوریت و قائم مقام سابق حزب کروبی در تازه ترین اظهارات خود در گفتگو با روزنامه آرمان گفته است: «در خصوص عملکرد دولت نیز با توجه شرایط جامعه و وضعیت مردم باید بگویم که بنده هر روز که می‌گذرد بیشتر مطمئن می‌شوم که این دولت ناتوان است. نارضایتی مردم از عملکردها و شرایط بغرنج زندگی موید همین گفته است که دولت نتوانسته مطابق قول‌ها و وعده‌ها عمل کند».
تخریب دولت سیزدهم بحث جدیدی نیست؛ خصوصا آنکه اصلاح طلبان بحث هجمه به دولت را از روزهای قبل از شروع به کار دولت آغاز کرده بودند که به خوبی موید اهداف تخریب هاست.
نکته جالب آن است که حمله کنندگان به دولت آیت الله رئیسی، مدافعان یک دولت ناکارآمد هستند. منتجب نیا در سوابق خود عباراتی نظیر«اگر روحانی پیروز نمی‌شد معلوم نبود چه بلایی سر ایران می‌آمد» و یا «باید از روحانی قدردانی بشود؛ انسان بسیار مجرب و ارزشمندی است» را ثبت کرده است.
فی الواقع حامیان دولت ناکارآمد روحانی با مقصد ناکجاآباد که نه تنها اقتصاد حتی سلامت مردم هم به بازی تحریم و FATF گرفته بودند به دولتی که شبانه روز در حال تلاش برای تغییر شرایط به نفع مردم است «ناتوان» می گویند.
از دید منتجب نیا احتمالا دولتی که افتخارش نساختن خانه، تقدیم امتیاز نقد هسته‌ای و گرفتن وعده نسیه، جولان جاسوس‌ها، هشت برابر کردن نرخ مسکن و... است، یک دولت آرمانی و «توانمند» است اما دولتی که دیپلماسی فعال دارد، آمار کشته های کرونا را به صفر می رساند، واحدهای تولیدی را احیا می کند و... «ناتوان» است!


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.