حدیث روز :
امام صادق(ع) می فرماید : دو رکعت نماز شخص متاهل برتر از هفتاد رکعت نمازی است که شخص مجرد می خواند.


» » » » یک فوتی و ۱۹ مصدوم در واژگونی اتوبوس قم - شاهین‌دژ

یک فوتی و ۱۹ مصدوم در واژگونی اتوبوس قم - شاهین‌دژ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان‌غربی از واژگونی اتوبوس محور قم_ شاهین دژ در مائین بلاغ(تکاب) آذربایجان‌غربی و مصدوم شدن ۱۹ نفر خبر داد.

...

به گزارش کاوش نیوز به نقل از خبرگزاری فارس: امیر جعفرزاده اظهار داشت: در ساعت ۲:۳۷ دقیقه بامداد روز جمعه ۲۱ آبان طی اعلام واژگونی اتوبوس مسافربری در محور مائین بلاغ _ شاهیندژ به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات امداد و نجات استان و با هماهنگی با پایگاه امداد و نجات جاده ای مائین بلاغ هلال‌احمر شهرستان تکاب عوامل امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با توجه به برودت هوا و کولاک در محور فوق تیم عملیاتی امدادی جهت تریاژ و انجام اقدامات اولیه ناچارا تمام سرنشینان را با همکاری عوامل اورژانس به محل پایگاه انتقال داده و در پایگاه با توجه به تریاژ بندی مصدومین به مراکز درمانی منتقل شدند.

جعفرزاده عملیات امدادرسانی به این مصدومین تصریح کرد: کل حادثه دیده در واژگونی اتوبوس ۱۹ نفر بوده که ۴ نفر دچار مصدومیت شده و ۲ نفر از این مصدومین توسط عوامل مرکز فوریت های پزشکی و ۲ نفر نیر توسط تیم امداد و نجات جمعیت هلال شهرستان شاهین‌دژ به مراکز درمانی انتقال داده و همچنین ۶ نفر از حادثه دیدگان نیز در پایگاه امداد و نجات جاده ای مائین بلاغ اسکان داده شده است.

مدیر‌عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان‌غربی در مورد فرد فوت شده نیز گفت: تنها فوتی حادثه در اثر واژگونی در زیر اتوبوس گرفتار شده بود توسط عوامل امدادی امکان رهاسازی نبوده که‌ باکمک اداره راهداری ( با استفاده از لودر) جسد از زیر اتوبوس رهاسازی شد.


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.