حدیث روز :
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : بالاترین درجه بهشت فردوس است و اگر چیزی از خدا می خواهید فردوس را طلب کنید.


» » شهرداری گرگان قهرمان لیگ برتر بسکتبال کشور شد
تاریخ انتشار: 4-02-1400, 23:01
پ

در پایان چهارمین دیدار فینال لیگ برتر بسکتبال با برد تیم شهرداری گرگان مقابل مهرام تهران، شهرداری گرگان برنده لیگ برتر بسکتبال کشور شد

...

به گزارش کاوش نیوز، تیم‌های مهرام تهران و شهرداری گرگان در بازی چهارم فینال لیگ برتر بسکتبال، امروز (شنبه) به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه 110 بر 103 به سود گرگانی‌ها به پایان رسید و شهرداری گرگان برای نخستین بار به عنوان قهرمانی لیگ برتر رسید.

مهرام که در این بازی چیزی برای از دست دادن نداشت در کوارتر نخست 20 بر 19 برنده شد، ولی کوارتر دوم را 27 بر 35 واگذار کرد. کوارتر سوم کاملاً در اختیار مهرام بود و با نتیجه 33 بر 21 به سود این تیم تمام شد. در کوارتر چهارم، شهرداری 21 بر 16 برنده شد تا با تساوی دو تیم در امتیاز 96، کار به وقت اضافه نخست، کشیده شود.

بیشتر بخوانید:

انتقام شهرداری گرگان از مهرام

پرتاب سه امتیازی پری پتی بازیکن آمریکایی شهرداری از زمین خود و درست در ثانیه پایانی، کار را در وقت قانونی به تساوی کشاند. 

نتیجه وقت اضافه نخست 14 بر 7 به سود شهرداری گرگان بود تا در نهایت شاگردان شاهین‌طبع، قهرمان لیگ برتر شوند.

مهران شاهین‌طبع پیش از این با تیم‌های پتروشیمی، صباباتری و مهرام نیز به عنوان قهرمانی لیگ برتر رسیده بود.

مهدی کامرانی و صمد نیکخواه بهرامی، دو بازیکن باتجربه و تاثیرگذار مهرام با خطای پنجم، مجبور به ترک زمین شدند. کامرانی  تا همگام خروج از زمین، 19 امتیاز و صمد نیکخواه 14 امتیاز و شش ریباند کسب کرده بودند.

مایک رستم‌پور بازیکن ملی پوش شهرداری و سینا واحدی نیز در کوارتر چهارم، پنج فوله شدند و نتوانستند به بازی ادامه دهند.

دووان سامرز 27 امتیاز برای مهرام و پری پتی 36 امتیاز و 11 ریباند و آلاده آمینو 8 امتیاز و 20 ریباند برای گرگانی‌ها داشتند.

قطع شدن پخش تلویزیونی در دقایق پایانی کوارتر دوم این بازی حساس در نوع خود عجیب بود.

مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و حامد حدادی ستاره تیم ملی بسکتبال ایران، میهمانان ویژه این دیدار بودند.

بازی نخست دو تیم با نتیجه 84 بر 72 به سود شهرداری گرگان و بازی دوم، 101 بر 78 به سود مهرام تمام شده بود. شهرداری گرگان در بازی سوم 88 بر 66 برنده شد و بازی چهارم آنها نیز در وقت اضافه به سود گرگانی‌ها و در نهایت قهرمانی این تیم خاتمه یافت.

 


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.