حدیث روز :
امام رضا (ع) می فرماید : بخيل را آسايشى نيست و حسود را خوشى و لذتى نيست و زمامدار را وفايى نيست و دروغگو را مروت و مردانگى نيست.


» » در عرصه پهپادی در حد و سطح جهانی هستیم

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه گفت: در عرصه پهپادی در حد و سطح جهانی هستیم و بسیاری از کشور‌ها از ایران الگو می‌گیرند و دنباله روی ایران هستند.

...

به گزارش کاوش نیوز، سردار امیر علی حاجی زاده فرمانده نیروی هوا فضای سپاه در آیین اکران مستند پرچمدار که عصر امروز در سالن سوره حوزه هنر برگزار شد در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و دفاع مقدس گفت: جنگ ما جنگ ایران و عراق نبود، بلکه جنگ ملت ایران تازه انقلاب کرده با ابرقدرت‌ها بود، حدود ۳۰ کشور برای نابودی انقلاب ملت ایران بسیج شده بودند اما نه تنها یک وجب از خاک کشور را ندادیم بلکه امروز به یک قدرت منطقه‌ای تبدیل شده ایم.

وی با اشاره به مستند پرچمدار گفت: این مستند گوشه‌ای از مجاهدت و جانفشانی ملت ایران است و ما امروز در عرصه پهپادی در حد و سطح جهانی هستیم و بسیاری از کشورها از ایران الگو می‌گیرند و دنباله روی ایران هستند.
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران با قدردانی از سازندگان این مستند گفت: مستند پرچمدار تنها تاریخچه نیست بلکه روایت و مستندی از مجاهدت و مدیریت در عرصه پهپادی و سبکی از مدیریت و فرماندهی است که می‌تواند در عرصه‌های مختلف نیز الگو برداری شود. در این مستند می‌بینید که ما کجا بودیم و امروز کجا هستیم. امروز  از پهپادها نه تنها در عرصه شناسایی و نظامی بلکه در سایر بخش‌های مختلف و پیشرفته‌ای که داریم استفاده می‌کنیم و کارهای که چندین روز زمان لازم داشت که انجام شود در کوتاه‌ترین زمان انجام می‌شود.


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.