حدیث روز :
امام علی(ع) می فرماید : هیچ چیز را ندیدم مگر اینکه خدا را قبل از آن بعد از آن و با آن مشاهده کردم.


» » راند آخر: استمرار راه شهید جمهور در دولت سایه سعید جمهور

راند  آخر: استمرار راه شهید جمهور در دولت سایه سعید جمهور

کاوش نیوز-حسین پایین محلی، روز جمعه انتخابات ریاست جمهوری برگزار می‌شود شهروندان می‌توانند با حضور درمحل اخذ صندوق های رای به رئیس جمهور مد نظر خود رای بدهند و سکان مدیریت اجرایی کشور را به مدت چهار سال در اختیار یکی از دو کاندیدای مطرح بسپارند.

طبیعی است هرشهروند تنها میتواند به یک نفر رای بدهد.لذا باتوجه به فرصت باقی مانده تا زمان مشخص هریک از ما نه تنها باید به گزینه اصلح برسیم بلکه باید با خانواده، دوست، همکار، همسایه، شبکه های اجتماعی و....به معرفی اصلح بپردازیم.

مقام معظم رهبری هم در حوزه سیاست خارجی و روابط بین الملل نکات مهمی اشاره فرمودند وهم در حوزه اداره کشور و خصوصیات فردی رئیس جمهور.

مقام معظم رهبری از شهید جمهور به عنوان یکی از بهترینها در زیر این آسمان یاد کردند که خالصانه خدمت کردند و گره های یک دهه عقب افتادگی را در طول سه سال گشودند.

این که رییس دولت بایدمثل شهید جمهور خستگی نشناسد و از ظرفیت‌های داخلی بهره ببرد وبه امریکا دل نبندد.

طبیعتا در بین دو کاندیدای نهایی باقی مانده از دور اول باتوجه به برنامه های تلوزیونی دیدیم که دکتر سعید جلیلی دارای برنامه بوده و هم در حوزه خارجی و چه در سطح داخلی سالها به عنوان دولت سایه شناخته می‌شده. لذا در این پیچ تاریخی باید گزینه ای را انتخاب کرد که ادامه شهید جمهور باشد و باتوجه به کارنامه دکتر جلیلی می‌توانیم دولت سایه را به سعید جمهور تغییر داد.

به امید آن روز


به کانال خبری« کاوش نیوز»در تلگرام بپیوندید

ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.