حدیث روز :
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : بهای بهشت لا اله الا الله است.


» » 4کشته براثر سقوط بالابر در میاندوآب

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب‌ گفت: براثر سقوط بالابر در یک ساختمان در حال ساخت در این شهر یک مرد ۳۵ ساله جان خود را از دست داد و سه نفر دیگر نیز  مصدوم شدند.

...

کاوش نیوز،رحیم ناظم فامیان در مصاحبه با خبرنگار صداوسیما گفت :  ماموران ایستگاه شماره یک آتش‌نشانی میاندوآب‌ بلافاصله با تجهیزات مورد نیاز به محل حادثه اعزام شدند.
وی اضافه کرد: حادثه در این مکان زمانی روی داده بود که چهار کارگر در حال جابجا کردن مصالح ساختمانی به وسیله بالابر بودند که سقوط ناگهانی بالابر در داخل چاهک آسانسور موجب شد یکی از این کارگران جان خود را از دست بدهد.
ناظم فامیان با بیان اینکه تلاش امدادگران سازمان آتش‌نشانی برای احیای این فرد نتیجه بخش نبود گفت : در این حادثه فرد فوت شده تحویل مراجع انتظامی داده شد و مصدوم شدگان برای مداوا به بیمارستان حضرت فاطمه زهرا (س) انتقال یافتند.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب‌ با بیان اینکه حال مصدومان نیز وخیم گزارش شده‌ بود گفت: متاستفانه ۳ نفر مصدوم هم بعد از انتقال به بیمارستان ساعاتی بعد جان خود را از دست دادند که علت این حادثه بی‌احتیاطی در عدم استفاده از کلاه ایمنی، حمل غیراصولی مصالح و بیشتر از ظرفیت بالابر بوده است.


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.