حدیث روز :
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : بهترين كارها در نزد خدا نماز به وقت است ، آنگاه نيكي به پدر و مادر ، آنگاه جنگ در راه خدا


» » حضور آیت الله رئیسی در محل شهادت حاج قاسم و ابومهدی/ ترور شهیدان سلیمانی و ابومهدی قطعا بدون پاسخ نمی‌ماند
تاریخ انتشار: 20-11-1399, 22:21
پ

حضور آیت الله رئیسی در محل شهادت حاج قاسم و ابومهدی/ ترور شهیدان سلیمانی و ابومهدی قطعا بدون پاسخ نمی‌ماندرئیس قوه قضائیه گفت: رئیسی با بیان اینکه شهادت این دو سردار بزرگ اسلام هرگز بی‌پاسخ نخواهد ماند گفت: این دو قهرمان و همراهانشان قهرمانان مبارزه با تروریسم بودند.
...

به گزارش کاوش نیوز، آیت الله رئیسی در بدو ورود به فرودگاه بغداد، در محل ترور شهیدان قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس حضور یافت و در جمع تعدادی از مردم و رسانه های عراقی به سخنرانی پرداخت.
رئیس قوه قضائیه گفت: مقاومت مردم عراق و جوانان سلحشور عراقی مقابل بیگانگان و عوامل شیطان بزرگ آمریکا و تکفیری‌ها ستودنی است. اینجا مقتل دو قهرمان بزرگ ملت ایران و عراق است؛ قهرمانان امت اسلامی شهیدان حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المنهدس که نه فقط متعلق به مردم عراق و ایران بلکه متعلق به امت اسلامی و بشریت هستند
رئیسی با بیان اینکه شهادت این دو سردار بزرگ اسلام هرگز بی‌پاسخ نخواهد ماند گفت: این دو قهرمان و همراهانشان قهرمانان مبارزه با تروریسم بودند و این دو قهرمان امنیت ساز برای عراق و ایران و منطقه بودند و آنهایی که این‌ها را به شهادت رساندند کسانی هستند که نمی خواهند مردم ایران و عراق در امنیت زندگی کنند.
پیوند ایران و عراق با هیچ فتنه ای گسسته نمی شود
رئیسی گفت: اینجا مشهد سرداران بزرگ اسلام است که خون عراقی و ایرانی در این نقطه پیوند خورده است؛ در جای جای منطقه خون سلحشوران ایرانی و عراقی پیوند خورده است. این پیوند از گذشته ها بوده است؛ پیوندهای عمیق اعتقادی و دینی بین این دو همسایه چنان پیوندی است که این پیوند هرگز با هیچ توطئه و فتنه ای گسسته نخواهد شد.
وی ادامه داد: اینجا نماد جنایت هولناک استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا به این منظور است که آمریکا نماد مقاومت را هدف قرار می دهد و به هیچ کدام از قوانین بین اللملی توجه نمی‌کند و با زیرپا گذاشتن تمامی قوانین بین المللی و تمامیت ارضی عراق مرتکب جنایت می‌شود. با چه منطقی مهمان گرامی کشور و دولت و مردم عراق را به گلوله بستید؟ با چه منطقی میزبان او را به شهادت رساندید؟
رئیس قوه قضائیه با تأکید بر اینکه دست انتقام الهی همواره از آستین ملت بیرون آمده و بیرون خواهد آمد گفت: آمریکا خود داعش را ایجاد و حمایت می کند و تمام امکانات مالی، تسلیحاتی و اطلاعاتی را به داعش می دهد و به جان ملت مسلمان می اندازد و کسانیکه مقابل داعش ایستادگی می کند هدف قرار می‌دهد.


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.