حدیث روز :
امام حسین (ع) می فرماید : كساني كه رضايت مخلوق را به بهاي غضب خالق بخرند ، رستگار نخواهند شد.


» » جلوی توهین به اهالی فرهنگ و رسانه را بگیرید
تاریخ انتشار: 15-11-1399, 18:59
پ

درخواست عوامل برنامه «سلام صبح بخیر» از رئیس جمهور:

جلوی توهین به اهالی فرهنگ و رسانه را بگیرید

جلوی توهین به اهالی فرهنگ و رسانه را بگیریدعوامل برنامه تلویزیونی «سلام صبح بخیر» با انتشار نامه ای از رئیس جمهور درخواست کردند جلوی توهین به اهالی فرهنگ، هنر و رسانه را بگیرد.

...

به گزارش کاوش نیوز، پس از درگیری لفظی که روز گذشته میان معصومه ابتکار و همراهانش با عوامل برنامه «سلام صبح بخیر» روی داد، عوامل این برنامه نامه ای خطاب به رئیس جمهور نوشتند و از وی خواستند تا جلوی اهانت و توهین به اهالی فرهنگ، هنر و رسانه را بگیرد. 

بنا بر این گزارش، متن این نامه به شرح زیر است:

رئیس جمهوری محترم

جناب آقای دکتر روحانی

سلام علیکم

امروز به درخواست بخش رسانه ای دولت معاون جنابعالی سرکار خانم دکتر ابتکار مهمان برنامه ما بودند بر اساس پروتکل های برنامه سازی و عرف برنامه های زنده حدود ۳۰ تا ۴۵ دقیقه قبل از برنامه مهمان در استودیو حضور پیدا می‌کند تا مقدمات برنامه مانند گریم نصب و تست تجهیزات صدا انجام شود و یا در صورت بروز مشکل فرصت کافی برای ادامه برنامه زنده فراهم شود.

متاسفانه ایشان و مسئول دفتر ایشان با عصبانیت و تعجیل شروع به توهین و عوامل برنامه کردند. ما را منافق خواندند و به ما گفتند نحس و دست آخر هم تهدید کردند که برایتان بد تمام می‌شود. آقای رئیس‌جمهور از شما توقع داریم تا با برخورد مناسب با ایشان جلوی اهانت و توهین مجدد به اهالی فرهنگ هنر و رسانه را از طرف مسئولین دولت بگیرید.

 

انتهای پیام/


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.