حدیث روز :
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : کسی که از گناه توبه کرده مانند کسی است که گناه نکرده است.


» » الساعه الاخیره، فیلم مستند الحشد الشعبی درباره ترور سردار سلیمانی
تاریخ انتشار: 23-09-1399, 15:54
پ

الساعه الاخیره، فیلم مستند الحشد الشعبی درباره ترور سردار سلیمانیمرکز اطلاع‌رسانی سازمان الحشدالشعبی عراق از تولید فیلم مستند «الساعه الاخیره» درباره آخرین ساعت زندگی شهیدان قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و پخش آن در نخستین سالگرد شهادت این فرماندهان مقاومت خبر داد.

...

به گزارش کاوش نیوز ، پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان «الحشد الشعبی» عراق، تریلر فیلم مستند «الساعه الاخیره»  را که درباره شهادت «سردار قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران و «ابومهدی المهندس» نایب‌رئیس سازمان الحشد الشعبی ساخته شده، منتشر کرد.

این فیلم به کارگردانی «علی حدید» و از تولیدات سازمان الحشد الشعبی است و به آخرین ساعت زندگی شهیدان قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس می‌پردازد و پشت پرده این جنایت تروریستی را بررسی می‌کند.

پایگاه اطلاع‌رسانی الحشد الشعبی، با انتشار نخستین تریلر این فیلم مستند اعلام کرد که این فیلم به زودی و همزمان با سالگرد شهادت این فرماندهان شهید، پخش خواهد شد.

نظامیان تروریست آمریکایی سیزدهم دی ماه سال گذشته در اقدامی تروریستی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران و نایب رئیس سازمان الحشدالشعبی را به همراه چند نفر از رزمندگان مقاومت هنگام خروج از فرودگاه بغداد به شهادت رساندند. این اقدام آمریکا باعث شد پارلمان عراق دو روز بعد به طرح اخراج نیروهای بیگانه از جمله آمریکا از عراق رأی دهد.

از سال ۲۰۱۴ حدود پنج هزار نظامی آمریکایی در قالب ائتلاف بین‌المللی ادعایی مبارزه با داعش در پایگاه‌های نظامی عراق مستقر شده‌اند.


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.