حدیث روز :
امام رضا (ع) می فرماید : به ديدن يكديگر رويد تا يكديگر را دوست داشته باشيد و دست يكديگر را بفشاريد و به هم خشم نگيريد.


» » کوچ ۲ مدیر وزارت ارشاد به اروپا و جابه‌جایی‌های قریب‌الوقوع
تاریخ انتشار: 18-07-1399, 09:34
پ

کوچ ۲ مدیر وزارت ارشاد به اروپا و جابه‌جایی‌های قریب‌الوقوعدر آینده نزدیک، تغییراتی در ترکیب مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اتفاق می‌افتد. این تغییرات در ماه‌های آتی انجام می‌شود و انتظامی و احمدی راهی اروپا می‌شوند.

...

به گزارش کاوش نیوز، به نقل از فارس در آینده نزدیک شاهد تغییراتی در ترکیب مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهیم بود. از این رو تغییراتی تا پایانی آبان ماه اعمال می‌شود.
شنیده‌ها حاکی از آن است محمدمهدی احمدی که از شهریور ۹۶ با حکم سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی منصوب شده بود با گرفتن حکم رایزنی جمهوری اسلامی به اسپانیا خواهد رفت و گزینه دیگری که جایگزین «مهرداد آگاهی» در رایزنی فرهنگی کشورمان در اتریش خواهد شد، «حسین انتظامی» رئیس سازمان سینمایی است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ۱۵ اردیبهشت ماه سال گذشته در حکمی، حسین انتظامی را که پیش از این سرپرستی سازمان سینمایی، سمعی و بصری را عهده‌دار بود به عنوان معاون وزیر و رییس این سازمان منصوب کرده بود و حالا قرار است او به وین برود.
ناگفته نماند که انتظامی در یک گفت‌وگوی تصویری اعلام کرده که تا بهار آینده در تهران به سر خواهد برد. اما عزیمتش به وین و پذیرفتن مسؤولیت رایزنی فرهنگی کشورمان در اتریش را رد نکرده است.
با اعزام احمدی به اسپانیا و فعالیت او در رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در مادرید، «مهدی محمدی» جای او را در مدیرکلی حوزه وزارتی خواهد گرفت.


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.