حدیث روز :
امام رضا (ع) می فرماید : پنهان كننده كار نيك (پاداشش) برابر هفتاد حسنه است و آشكاركننده كار بد سـرافكنـده است و پنهان كننـده كـار بـد آمـرزيـده است.


» » موضوع شفر را دیپلماتیک حل می‌کنیم
تاریخ انتشار: 11-02-1398, 22:27
پ

موضوع شفر را دیپلماتیک حل می‌کنیممدیرعامل باشگاه استقلال گفت: من به همه هواداران، پیشکسوتان و بزرگان استقلال احترام می‌گذارم از جمله امیر قلعه‌نویی اما مربی فصل آینده ما خارجی خواهد بود.

...

‌به گزارش کاوش نیوز به نقل از فارس ، امیرحسین فتحی بعد از برد استقلال گفت: این برد را به همه هواداران تبریک می گویم. از ما حمایت کنند تا در هفته بعدی نتایج بهتری بگیریم.

وی در خصوص اینکه شفر از استقلال به فیفا شکایت می‌کند، افزود: من باید از آقای شفر تشکر کنم که او تلاش زیادی کرد اما این اواخر توفیقی نداشت و به ما کمک نکرد.

ما به صورت مکتوب و از طریق حراست باشگاه به او اعلام کردیم که در استقلال تعلیق شده است و به نظرم او کار غیر حرفه‌ای انجام داد. من با ساشا جلسه‌ای برگزار کردم و به او مسئله را گفتم. به هر حال شفر ۵۰ سال کار مربیگری کرده و طبیعی است که باید بداند وقتی معلق شده نباید به تمرین برود اما با کمال اخلاق و از طریق دیپلماتیک این مسئله را حل می‌کنیم همانطور که در کمال اخلاق موضوع نیومایر، الحاجی گرو و… را با کمترین هزینه حل کردیم.

فتحی درباره اینکه جدایی شفر برای استقلال چقدر آب می‌خورد، تصریح کرد: او یک سال دیگر با ما قرارداد دارد و کولی هم با ما در قرارداد است اما با کمترین هزینه رضایت آنها را خواهیم گرفت و هواداران استقلال نسبت به این موضوع مطمئن باشند.

وی درباره اینکه آیا تعلیق در قرارداد وجود دارد، گفت: من اگر هیچ کاری هم بلد نباشم حقوقدان ورزشی هستم و از طریق مسالمت‌آمیز این مسئله را رفع می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اینکه آیا قلعه‌نویی سال آینده سرمربی این تیم خواهد شد، افزود: من به همه هواداران، پیشکسوتان و بزرگان استقلال احترام می‌گذارم از جمله امیر قلعه‌نویی اما مربی فصل آینده ما خارجی خواهد بود.

وی در خصوص اینکه آیا مجیدی با سرمربی آینده استقلال کار خواهد کرد، گفت: فرهاد یک سال دیگر با ما قرارداد دارد و در کنار سرمربی خارجی خواهد بود.

فتحی در مورد دستیاران شفر هم تصریح کرد: آنها هم تا پایان فصل معلق هستند تا در خصوص‌شان تصمیم‌گیری شود.

مدیرعامل استقلال در پاسخ به این سؤال که به عملکرد خودتان چه نمره‌ای می‌دهید، گفت: اجازه بدهید این سه بازی هم بگذرد بعد درباره عملکردم از من سؤال بپرسید.

فتحی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی براینکه صیادمنش فروخته شده یا نه، افزود: ما از هواداران استقلال چیزی پنهان نمی‌کنیم و هیچگاه خلاف واقع صحبت نکردم. درباره صیادمنش هم اگر اتفاقی بیافتد آن را اعلام می‌کنیم اما هواداران استقلال بدانند که فروش بازیکن یکی از راه‌های درآمدزایی است. مگر رونالدو که از رئال مادرید به یوونتوس رفت بازیکن بدی بود؟ هواداران استقلال مطمئن باشند اگر مسئله‌ای وجود داشته باشد آن را شفاف اعلام می‌کنیم چرا که با آنها صادق خواهیم بود.

وی درباره اینکه در باشگاه استقلال چه افرادی حضور دارند که نمی‌خواهند استقلال بدون قلعه‌نویی نتیجه بگیرد و اینکه فرهاد مجیدی بعد از بازی با سپاهان در اینستاگرام پستی علیه قلعه‌نویی گذاشت، گفت: این مسئله را از خود مجیدی سؤال کنید.

فتحی در مورد اینکه آیا مجیدی در مورد این پست اینستاگرامی توبیخ شده یا نه، گفت: او توبیخ نشده فقط از همه خواستیم برای حفظ آرامش پستی منتشر نکنند.


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.