حدیث روز :
امام علی(ع) می فرماید : هیچ چیز را ندیدم مگر اینکه خدا را قبل از آن بعد از آن و با آن مشاهده کردم.


» » باید با تمام وجود در صحنه باشیم و نگذاریم عده‌ای مسیر شهید رئیسی را تغییر دهند/ همه توان خود را می‌گذاریم تا آقای جلیلی رای بیاورد/ تشکر زاکانی از بیانیه قالیباف

باید با تمام وجود در صحنه باشیم و نگذاریم عده‌ای مسیر شهید رئیسی را تغییر دهند/ همه توان خود را می‌گذاریم تا آقای جلیلی رای بیاورد/ تشکر زاکانی از بیانیه قالیبافزاکانی گفت: رهبر معظم انقلاب در کرمانشاه به همه توصیه کردند عدالت‌خواهی باید همراه با عقلانیت و آرمان‌گرایی را با واقع‌بینی همراه کرد.  اصلح حتماً کسی است که علاوه بر صالح بودن رأی و اقبال مردم را هم دارد. 
...

کاوش نیوز، علیرضا زاکانی شهردار تهران در جمع برخی کنش‌گران و فعالان سیاسی در مجموعه سرچشمه با اشاره به اینکه امروز حمایت از آقای دکتر جلیلی بر همه ما فرض واجب است، اظهار داشت: با همه وجود خود باید در صحنه حضور پیدا کنیم و نگذاریم عده‌ای مسیری که دولت رئیس جمهور شهید داشت طی می‌کرد را تغییر دهند.

وی افزود: با تمام وجود خود تلاش می‌کنیم تا برادر عزیزمان با حضور مردم در انتخابات و مشارکت خوب‌شان، به لطف الهی پیروز از میدان بیرون آید و مسیر دولت آقای رئیسی حفظ شود.

زاکانی با تاکید بر اینکه بنده و امثال بنده تنها به وظیفه خود در میدان انتخابات ۸ تیر عمل کرده‌ایم، ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در کرمانشاه به همه توصیه کردند عدالت‌خواهی باید همراه با عقلانیت و آرمان‌گرایی را با واقع‌بینی همراه کرد.  اصلح حتماً کسی است که علاوه بر صالح بودن رأی و اقبال مردم را هم دارد. 

وی همچنین گفت: جا دارد از آقای قاضی‌زاده و تمام عزیزان فعال در ستادهای‌شان تشکر کنم. از آقای قالیباف نیز در خصوص بیانیه‌ای که صادر کردند و حمایت کردند و همچنین ستادهای ایشان تشکر ویژه دارم. آنچه اهمیت دارد تشخیص این بزرگواران مبنی بر تقویت جبهه انقلاب در مرحله دوم انتخابات است و  همه باید از این دو بزرگوار و ستادهایشان تشکر کنیم.

زاکانی افزود: از آقای جلیلی و ستادهایشان نیز باید تشکر کرد که پرچم را محکم نگهداشته اند. ما هم کمک می‌کنیم.


زاکانی در پایان با بیان اینکه فتح جبهه‌های مختلف هنر بچه‌های انقلاب است، تأکید کرد: من دست یک‌یک شما فرزندان انقلاب را می‌فشارم و معتقدم باید همچنان تلاش کنیم تا بهترین اتفاق برای کشور رقم بخورد.


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.