ورود
حدیث روز :
امام باقر (ع) می فرماید : فضيلتى چون جهاد نيست و جهادى چون مبارزه با هواى نفس نيست.


» » » » مه غلیظ در آزاد راه زنجان - تبریز دید را کاهش داده است
کد خبر: 1892
تاریخ انتشار: 14-09-1397, 10:19
پ

مه غلیظ در آزاد راه زنجان - تبریز دید را کاهش داده استرئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: هم اکنون مه غلیظ در آزاد راه زنجان – تبریز و برخی دیگر از جاده های شریانی استان موجب کاهش دید افقی رانندگان شده است.

...

کاوش نیوز: محمد محمدی افزود: در حال حاضر گردنه های کوهستانی در جاده زنجان – بیجار و جاده ترانزیت زنجان – میانه و آزادراه این مسیر ارتباطی پوشیده از مه غلیظ است.

وی تاکید کرد: رانندگان عبوری از همه مسیرهای استان زنجان خودروهای خود را مجهز به چراغ ها مه شکن کنند و برای تردد باید احتیاط و صبوری بیشتری نسبت به روزهای عادی داشته باشند.

رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: نیروهای راهداری با 50 اکیپ در 30 گردنه کوهستانی و سخت گذر 24 ساعته فعال هستند و برای مسافران و رانندگان عبوری در صورت نیاز خدمات ارائه می دهند.

وی تاکید کرد: رانندگان عبوری از جاده های ارتباطی استان خودروهای خود را به تجهیزات ایمنی، گرمایشی و زنجیرچرخ مجهز کنند.

محمدی از رانندگان خواست، نسبت به رعایت فاصله طولی و داشتن سرعت مطمئنه جدیت داشته باشند تا شاهد سوانح جاده ای نباشیم.

به گفته وی، بر اساس پیش بینی های انجام شده از سوی هواشناسی زنجان بعدازظهر روز جاری آسمان استان پوشیده از ابر و از فردا/پنجشنبه/ سامانه بارشی وارد می شود و در اغلب مناطق شاهد بارش برف و باران خواهیم بود.

رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان خاطرنشان کرد: همه راهدارخانه های این استان مجهز هستند و در صورت بروز مشکلات جوی رانندگان و مسافران عبوری، در این مکان ها بطور موقت اسکان داده می شوند.

محمدی اضافه کرد: هموطنان می توانند برای اطلاع از وضعیت راه های استان با سامانه 1816 در تماس باشند.


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پورتال خبری کاوش نیوز می باشد ، نقل و نشر مطالب با ذکر منبع آزاد است.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت