ورود
حدیث روز :
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : هر کس بمیرد و امام زمان خود را نشناخته باشد به مرگ جاهلی مرده است.


» » » » آمریکا در برجام به دنبال باج خواهی است

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.SITE.com

نظــــرسنجـی

نظرشما در مورد سیستم؟


 
 
کد خبر: 1416
تاریخ انتشار: 15-02-1397, 07:49
پ

عضو هیات علمی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) قم گفت: آمریکا از برجام خارج نمی شود و فقط به دنبال باج خواهی و وقت کشی و رسیدن به دنبال اهداف شیطانی خود علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران است .

...

کاوش نیوز: حجت الاسلام قاسم روانبخش روز شنبه در جمع گروهی از فرهنگیان مهریز افزود: هدف آمریکا با همکاری برخی از دولت های سرسپرده منطقه و حمایت کشورهای اروپایی گرفتن امتیازهای جدید از ایران در برجام است.
وی ادامه داد: هدف اصلی از فشارهایی که بر ملت و دولت ما در قضیه برجام با بهره گیری از رسانه های گروهی و تبلیغات در هفته های اخیر توسط آمریکا وارد شده برای جلوگیری از پیشرفت ایران است.
مدرس حوزه علمیه قم تصریح کرد: اروپایی ها خوب می دانند که دولت و ملت ایران هیچگاه تسلیم زورگویی های دشمنان نمی شود و در 40 سال گذشته ، صلابت ، عزت و اقتدار خود را در بخش های مختلف به استکبار جهانی نشان داده اند.
روانبخش اظهار کرد: دشمنان در موضوع برجام با هدف جلوگیری از پیشرفت های هسته ای و نظام ما تلاش می کنند تا به خیال خام خود انقلاب اسلامی را تضعیف و اهداف پلید خود را اجرایی کنند.
وی گفت: امنیت ملت و کشور ما در گرو داشتن آمادگی نظامی و کوتاه نیامدن در برابر دشمنان و خنثی کردن توطئه های آنها با داشتن بینش و بصیرت و همدلی مردم و مسوولان است .
به گفته او ، قدرت نظامی و موشکی ایران به حدی است که دشمنان هیچگاه خیال تجاوز به ما را ندارند و فقط با فعالیت های رسانه ای به دنبال تسلیم ملت هستند که به جایی نمی رسند.


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پورتال خبری کاوش نیوز می باشد ، نقل و نشر مطالب با ذکر منبع آزاد است.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت