حدیث روز :
امام رضا (ع) می فرماید : بخيل را آسايشى نيست و حسود را خوشى و لذتى نيست و زمامدار را وفايى نيست و دروغگو را مروت و مردانگى نيست.


» » » » ۶۰۰ تن انواع محصولات لبنی از اراک صادر شد
کد خبر: 3204
تاریخ انتشار: 26-11-1398, 10:00
پ

مدیرعامل صنایع لبنی اراک(صلا) از صدور ۶۰۰ تن انواع محصولات از این واحد تولیدی به خارج از کشور در سال جاری خبر داد و گفت: خامه، پنیر، آبمیوه‌ها، انواع شیرهای طعم دار و ساده این محصولات را شامل می‌شوند.

...

کاوش نیوز: «حامد امینی‌مصلح‌آبادی» افزود: ارزش این محموله‌های صادراتی بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار دلار ارزیابی می‌شود که بیشتر به کشورهای عراق و افغانستان صادر شده است.

وی اظهار داشت: روزانه بیش از ۶۲ تن شیرخام از نقاط مختلف استان به خصوص زرندیه و ساوه به شرکت لبنی صلا وارد می‌شود که بعد از فرآوری در قالب ۲۳ تن انواع محصولات لبنی در نقاط مختلف استان توزیع می‌شود.

امینی مصلح آبادی گفت: روزانه بیش از هشت تن پنیر، ۲۰ تن شیر استریل کم و پر چرب، ۱۵ تن شیرموز و ۱۵ تن شیرکاکائو در این شرکت لبنی تولید می‌شود که بخشی از آن در داخل استان توزیع و بقیه نیز صادر می‌شود.

وی در خصوص تولیدات آب‌میوه شرکت صلا نیز گفت: با توجه به فرارسیدن فصل سرما تولید آب‌میوه در این واحد تولیدی کاهش چشمگیری داشته به‌طوری که تولید ۱۰۰ تنی ماهانه در فصل گرما به حدود ۵۰ تن رسیده است. 


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پورتال خبری کاوش نیوز می باشد ، نقل و نشر مطالب با ذکر منبع آزاد است.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت