حدیث روز :
امام باقر (ع) می فرماید : دانشمندى كه از علمش استفاده شود ، از هفتاد هزار عابد بهتر است.


» » » » پوشش ۹۹ درصدی شنوایی سنجی در لرستان
کد خبر: 2490
تاریخ انتشار: 17-06-1398, 10:32
پ

مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: پوشش ۹۹ درصدی شنوایی سنجی در استان بسیار مطلوب است و امیدواریم این میزان با توجه به آمادگی و فعالیت حوزه پیشگیری سازمان بهزیستی لرستان برای ارائه خدمات به ۱۰۰ درصد برسد.

...

کاوش نیوز: فاطمه زهرا توکلی اظهار داشت: اگرچه بهزیستی به عنوان یک سازمان حمایتی شناخته شده اما با توجه به مسئولیت های متعدد و سنگین، سعی شده است نگاه تخصصی و علمی این سازمان حفظ شود.

وی با بیان اینکه پیشگیری، بازتوانی و توانبخشی طیف وسیعی از اقشار جامعه در گروههای مختلف از قبل تولد تا زمان مرگ در حیطه وظایف بهزیستی است، بیان کرد: ایجاد شرکای کاری و همکاری دستگاه‌های تخصصی که دغدغه و نگاه مشترک دارند بسیار ارزشمند می باشد و یک فرصت محسوب می‌شود.

مدیرکل بهزیستی لرستان با اشاره به اینکه در شیوع معلولیت جزو ده استان برتر کشور هستیم، اضافه کرد: امیدوارم با همکاری دانشگاه علوم پزشکی لرستان شاهد کاهش رشد معلولیت در استان باشیم.

توکلی در خصوص شنوایی سنجی در استان افزود: در شیوع معلولیت جزو ۱۰ استان برتر کشور که کاهش رشد معلولیت در لرستان ضروری است.

وی با بیان اینکه در استان با سونامی سالمندی مواجه‌ایم، ادامه داد: جمعیت بسیاری از شهرستان های استان در حال پیر شدن هستند.

توکلی یادآور شد: ۷۸ فرآیند خدمت اصلی داریم که اعتبارات این سازمان در برابر اعتبارات سایر دستگاه‌ها ناچیز است.


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پورتال خبری کاوش نیوز می باشد ، نقل و نشر مطالب با ذکر منبع آزاد است.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت