ورود
حدیث روز :
امام حسین (ع) می فرماید : كساني كه رضايت مخلوق را به بهاي غضب خالق بخرند ، رستگار نخواهند شد.


» » » » پرهیز از مدیریت های چندگانه در نظام آموزش عالی رویکرد این وزارتخانه است
کد خبر: 1158
تاریخ انتشار: 8-12-1396, 23:37
پ

معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: حرکت به سوی مدیریت های یکپارچه و پرهیز از مدیریت های چندگانه در نظام آموزش عالی از رویکردهای جدید این وزارتخانه است.

...

کاوش نیوز: مجتبی شریعتی نیاسر اظهار داشت: متولی اصلی حذف کنکور سراسری دانشگاه ها و مؤسسه های آموزش عالی در کشور باید وزارت علوم باشد و لازم است که نظر دیگر وزارتخانه ها از جمله وزارت آموزش و پرورش نیز در این زمینه گرفته شود.
وی افزود: هم افزایی لازم باید بین دانشگاه های کشور وجود داشته باشد تا بتوانند استفاده بهینه تری از ظرفیت ها و امکانات یکدیگر کنند.
شریعتی نیاسر بیان کرد: بخش عمده ای از نیروهای انسانی و امکانات دانشگاه های کشور به صورت پراکنده است که باید منسجم تر شوند زیرا در این صورت بهتر می توان از ظرفیت آنها استفاده کرد.
وی عنوان کرد: باید وحدت رویه بیشتری در برنامه ریزی ها و تصمیم گیری های نظام آموزش عالی کشور در راستای بهره گیری مناسب تر از قابلیت های آنها وجود داشته باشد.
مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری امروز سه شنبه برای حضور در آیین تکریم و معارفه رؤسای پیشین و جدید دانشگاه یاسوج به این شهر سفر کرد.
در این آیین احمد عریان به عنوان سرپرست دانشگاه یاسوج معرفی و از خدمات محمودرضا رحیمی رئیس پیشین تجلیل شد.


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پورتال خبری کاوش نیوز می باشد ، نقل و نشر مطالب با ذکر منبع آزاد است.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت