ورود
حدیث روز :
امام مهدی (عج) می فرماید : هنگام ظهور فرج را خدا می داند و بس و هر که برای ظهور من وقتی تعیین کند دروزغگو است.


» » » » استاندار هرمزگان حادثه تروریستی اهواز را محکوم کرد
کد خبر: 1703
تاریخ انتشار: 1-07-1397, 07:29
پ

 استاندار هرمزگان حادثه تروریستی اهواز را محکوم کرداستاندار هرمزگان با صدور پیامی حادثه تروریستی در مراسم رژه نیروهای مسلح درشهر اهواز خوزستان که منجر به شهادت 25 نفر از هموطنان و زخمی شدن شماری ازمردم بی دفاع این استان شد را محکوم کرد.

...

کاوش نیوز: به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، فریدون همتی دراین پیام ضمن تسلیت به خانواده شهدا با بازماندگان و مجروحان این حادثه ابراز همدردی کرده است.

وی ادامه داد: شهادت جمعی از هموطنان عزیز در حادثه حمله تروریستی به مراسم رژه نیروهای مسلح در شهر اهواز، موجب تاثر و تاسف عمیق ملت شریف ایران شد.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: همان طور که رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص حادثه تروریستی تهران فرمودند 'این ترقه بازی ها در اراده ملت اثر ندارد' ، بی شک این حادثه که از سوی عناصر استکبار در حمله به مردم بی دفاع و نیروهای مسلح حاضر در مراسم عمومی رژه صورت گرفت نیز خللی در عزم و اراده ملت ایران وارد نخواهد کرد.

همتی یاد آور شد: جمهوری اسلامی ایران کشوری با اقتدار و برخوردار از امنیت مثال زدنی در منطقه است و مردم ایران در طول 40 سال گذشته با قدرت، وحدت و صلابت در برابر دشمنان ایستادگی کرده و پاسخ محکمی به آنها داده اند. این بار نیز تروریست ها به اهداف خود نخواهند رسید و شاهد اتحاد بیشتر مردم در برابر آنها خواهیم بود.

اینجانب ضمن ابراز همدردی با خانواده های جان باختگان و مجروحان حادثه تروریستی اهواز، شهادت جمعی از هموطنان در این حادثه را به خانواده های معظم این بزرگواران، ملت ایران و به خصوص مردم شریف و غیور استان خوزستان تسلیت عرض می نمایم و برای بازماندگان آرزوی صبر دارم.


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پورتال خبری کاوش نیوز می باشد ، نقل و نشر مطالب با ذکر منبع آزاد است.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت