حدیث روز :
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : بهترين كارها در نزد خدا نماز به وقت است ، آنگاه نيكي به پدر و مادر ، آنگاه جنگ در راه خدا


» » » » دفاع از آرمان فلسطین وصیت تاریخی امام راحل است
تاریخ انتشار: 3-03-1399, 11:53
پ

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان دفاع از آرمان فلسطین و زنده نگه داشتن این وصیت تاریخی امام راحل را رسالتی مهم دانست.

 

 

...

به گزارش کاوش نیوز؛ اسرافیل وزیری با بیان این که باید یک بار دیگر این روز بزرگ را در تاریخ به ثبت برسانیم اظهار داشت: هدف از نامگذاری روز قدس به ابتکار حضرت امام خمینی (ره)، ایجاد وحدت و انسجام بین مسلمانان جهان و اقدام امام راحل در راستای جهانی کردن مساله فلسطین بود.

وی افزود: روز جهانی قدس، روزی است که ملّت‌های آزاده‌ی جهان یک صدا و یک پارچه می‌خروشند و ندای آزادی و آزادگی سر می دهند.

مدیرکل بنیاد شهید با بیان این که امسال قدس مفهوم دیگری پیدا کرده است، افزود: اگر روزی تنها مردم غزه و کرانه باختری در معرض تجاوز و ظلم بی امان قرار داشتند، امروزه یمن، عراق، سوریه و دیگر نقاط با این چالش مواجهند و بی تردید شکستن خط مقاومت هدف اصلی دشمنان اسلام است امّا پر واضح است که با افزایش فشارها و تهدیدها و تحریمها، غیرت و مقاومت ملتهای مسلمان نیز افزایش می‌یابد و دریای مواج اسکتبار ستیزی امت اسلامی به جوش و خروش خواهد افتاد.

به گفته وی امسال به دليل شرايط خاص حاكم بر كشور تحت گسترش ويروس كرونا، ضمن اعلام تعطيل ناپذيری حمايت از آرمان قدس گوش به فرمان سخنرانی مقتدای مقتدر و عظیم‌الشأن امت اسلامی (مدظله العالی) در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان بودیم.


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پورتال خبری کاوش نیوز می باشد ، نقل و نشر مطالب با ذکر منبع آزاد است.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت