حدیث روز :
امام صادق(ع) می فرماید : دو رکعت نماز شخص متاهل برتر از هفتاد رکعت نمازی است که شخص مجرد می خواند.


» » » » «ناکثین» متمرد از ولایت «فتنه 78 و 88» را آفریدند
کد خبر: 763
تاریخ انتشار: 19-06-1396, 14:35
پ

«ناکثین» متمرد از ولایت «فتنه 78 و 88» را آفریدند

«ناکثین» متمرد از ولایت مطلقه فقیه که عهد خود را با رهبری و امام مسلمین شکستند

فتنه‎ای در سال 1378 آفریدند و در سال 1388 آتش فتنه را شعله‎ورتر ساختند، فرهنگ غدیر می‎آموزد که در تبعیت از ولایت مطلقه فقیه، متعبدانه عمل کنیم.

حجت‎الاسلام احمدرضا احمدی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان در یادداشتی نوشت« شجره ملعونه منحرفان از صراط اقوم ولایت علوی و فرهنگ غدیر، هنوز میوه‎های مهلکه‎ای می‎دهد که در مقابل ولایت مطلقه‎فقیه قرار می‎گیرند».

اهل تردید در ولایت علوی و فرهنگ غدیر، طریق ابلیس را پیمودند و نسل‎هایی از خود به جای گذاشتند که این وارثان متمرد، امروز به سرپیچی از ولایت مطلقه فقیه و سیر در امتداد سبل ابلیسی  خود مباهات می‎کنند.

پیمان‎شکنان و انکارکنندگان ولایت علوی و فرهنگ غدیر«ناکث» شدند و جمل را به راه انداختند که از پی آنان «قاسطین» نمو یافتند و تابعین طاغوت را بر ولی خدا ترجیح دادند و دیری نپائید که «مارقین» رخ نمودند بر ولی مطلق خدا امیرالمومنین علی علیه‎السلام شوریدند و خوار شدند. «خطبه قاصعه».

و چنین‎اند «ناکثین» متمرد از ولایت مطلقه فقیه که عهد خود را با رهبری و امام مسلمین شکستند و فتنه‎ای در سال 1378 آفریدند؛ در سال 1388 آتش فتنه را شعله‎ورتر ساختند و وارثان «قاسطین» تاریخ اسلام در انقلاب اسلامی از مدار اطاعت ولی خدا در آمدند و گروهی از ایشان، از سپاه اسلام و انقلاب دست شستند و جماعتی از آنان در پی رفع حصر عوامل ناکث‎اند؛ و عده‎ای از آنان در امتداد «مارقین» قرار گرفته که صریح و سریع و کنایی درصدد خروج‎اند.

امروز در مقابل جبهه انقلاب اسلامی، باغیان قرار گرفته‎اند. باغیان در جمل انقلاب شورش کردند و اهالی بغی درصدد رفع حصرند و بر آن هستند تا فشار را بر امام جامعه اسلام زیاد و زیادتر کنند و امام را وادار به غمض عین، تسامح و تساهل کرده و در واقع با حکمیت، او را تسلیم کنند که البته تا کنون اهالی بغی از وساطت و طرح آشتی ملی طرفی نبسته‎اند حتی وساطت مرضی الطرفینی بزرگانی همچون مرحوم آیت ا... مهدوی‎کنی هم فایده‎ای برای آنان نداشته و امام مسلمین با درس‎هایی از تاریخ «قاسطین و مارقین» دست رد برسینه آنان زده و فرموده‎اند که باغی انقلاب برود جبران کند.

اگر اهالی بغی موفق به تسلیم امام جامعه شوند و رفع حصر تحقق یابد؛ شروعی برای ظغیان علیه نظام ولایی خواهد بود و آن تکرار و پدید آمدن مارقین و جنگ نهروان در انقلاب است.

درسی که از فرهنگ غدیر می‎توان گرفت این است که برای نجات از پیمان‎شکنی «جماعت ناکث»، برون‎رفت از مدار تمرد از امام المسلمین «گروه قاسط»، و در امان ماندن از خروج بر ولی «طایفه مارق»؛ باید نسبت به ولی زمان «متعبد» و «سلم» بود.

و ما این را با دیده عبرت بین، از فرهنگ غدیر آموخته‎ایم که در پای ولایت بمانیم تا همچنان که در جمل و صفین؛ امام را همراهی کرده و سربلند بوده‎ایم نگذاریم که نهروان تکرار گردد. در غیر این صورت است که ترور شخصیت‎های موثر رخ می‎دهد چنانکه علی بن ابیطالب علیه السلام را در محراب عبادت ترور کردند و در دهه شصت آیات معظم قاضی طباطبایی، دستغیب، صدوقی، اشرفی اصفهانی را در محراب به شهادت رساندند.


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پورتال خبری کاوش نیوز می باشد ، نقل و نشر مطالب با ذکر منبع آزاد است.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت