حدیث روز :
امام مهدی (عج) می فرماید : بدانید که ما مراعات حال شما (دوستان و شیعیان را) می کنیم و هیچ گاه شما را فراموش نمی کنیم.


» » » » طرح مشوق های بیمه ای برای اولین بار در آق قلا اجرایی می شود
تاریخ انتشار: 12-05-1399, 12:13
پ

طرح مشوق های بیمه ای برای اولین بار در آق قلا اجرایی می شودفرماندار شهرستان آق قلا از اجرایی شدن طرح مشوق های بیمه ای با رویکرد ارتقاء سلامت و گسترش خدمات پیشگیرانه به بیمه شدگان تحت پوشش سازمان بیمه سلامت برای اولین بار در شهرستان آق قلا خبر داد.

 

...

به گزارش کاوش نیوز؛ امیر شیر توماج اظهار داشت: حمایت از محرومین جامعه و خدمت رسانی به این اقشار خصوصا" در امر کاهش پرداختی ها در نگاه مردم بسیار شایسته و مثبت ارزیابی می شود.

وی گفت: سازمان بیمه سلامت ایران با توجه به هدف خود مبنی بر حفاظت مالی و حمایت از حقوق بیمه شدگان کارهای بسیار مهمی را انجام داده است که منجر به رضایتمندی قشر محروم جامعه شده است.

به عقیده وی هدفمند کردن منابع حوزه سلامت برای حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه یکی از موثرترین اقدامات سازمان بیمه سلامت است.

فرماندار شهرستان آق قلا با اشاره به این که هم اکنون ما با روند روبه رشد و مثبت در اجرای برنامه نسخه نویسی الکترونیک، استحقاق سنجی و کاهش کاربرد دفاتر بیمه مواجه هستیم ، گفت: این امر خود گویای تلاش مسئولین سازمان بیمه سلامت ایران در اجرای پروژه های بزرگ الکترونیکی است .

این مقام مسئول افزود: هدفمند کردن منابع حوزه سلامت برای حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه و کمک به بهبود وضعیت معیشت افراد از اقدامات موثر سازمان بیمه سلامت بوده که جای تقدیر دارد.


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.