حدیث روز :
امام حسین (ع) می فرماید : هيچ كس روز قيامت در امان نيست ، مگر آن كه در دنيا خدا ترس باشد.


» » » » خوریانی رئیس جدید حراست سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان شد
تاریخ انتشار: 12-05-1399, 12:10
پ

خوریانی رئیس جدید حراست سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان شددر مراسمی با حضور عابدی رئیس سازمان، معاونین  ومدیران سازمان، صفرزاد تودیع و خوریانی به عنوان رئیس جدید حراست سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان معارفه شد.

 

...

به گزارش کاوش نیوز؛ در این مراسم رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان ضمن قدردانی از رئیس سابق حراست گفت: تعامل سازنده حراست با مدیران و همکاران، پیشگیری از تخلفات و ارائه راهکار سازنده را می توان سه رکن اساسی در حراست نامید.

قدرت ا... عابدی ضمن تاکید بر نقش مهم و حساس حراست و با توجه به وظایف ذاتی که حراست برعهده دارد، اظهار داشت: و به عنوان چشم ناظر و مشاور امین مدیریت، بستر تصمیم گیری را برای مدیریت هموار می نماید.

وی اظهار امیدواری کرد: حراست با تلاش و کوشش برای پیشبرد اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران نقش و وظیفه مهمی را ایفا نموده است.

عابدی شاخصه مهم حراست را الگو بودن، رعایت حریم خصوصی افراد، رفتار اسلامی و انسانی داشتن، تعامل با همکاران، امر به معروف و نهی از منکر، التزام منافع ملی و تواضع و همدلی با مجموعه کاری سازمان را با سعه صدر و نگاهی بسیار جامع برشمرد.

وی افزود: ما با داشتن شخصیت و الگویی همچون امیرالمومنین علی (ع) در جهان سربلند هستیم زیرا ایشان الگوی بزرگ جهاد و شهادت، عبادت و بندگی، سخاوت و بخشندگی، الگوی حکومتی و الگوی مدیریتی و امیرالمومنین علی (ع) الگوی بی نقص و کامل مدیریت در جامعه بشری هستند.

کاظم صفر زاد مدیر حراست سابق سازمان به عنوان سرپرست اداره کل بازرسی، نظارت و پاسخگویی به شکایات سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب شد.


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.