حدیث روز :
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : برای بقا خلق شده اید نه برای نابودی و فنا و با مرگ تنها از جهانی به جهان دیگر منتقل می شوید.


» » » » میز خدمت در ورودی بانکهای بروجن در زمان شیوع کرونا دایر شود
تاریخ انتشار: 12-05-1399, 10:42
پ

فرماندار بروجن با اشاره وضعیت شیوع ویروس کرونا در این شهرستان، از بانک‌ها درخواست کرد در این ایام، میز خدمت را در ورودی بانکها دایر کنند تا از ازدحام جمعیت در این اماکن سرپوشیده جلوگیری شود.

...

به گزارش کاوش نیوز به نقل از ایرنا: مسعود ملکی در بیست و یکمین جلسه ستاد شهرستانی مقابله با ویروس کرونا با حضور مسوولان بانک‌ها و موسسات مالی شهرستان بروجن تاکید کرد: بانک‌ها به‌ عنوان کانون‌های احتمال انتقال ویروس کرونا، سعی کنند افزایش خدمات الکترونیکی را به ‌منظور کاهش حضور فیزیکی مردم در دستورکار خود قرار دهند و کاهش استفاده از پول نقد را مورد توجه جدی قرار دهند.

وی افزود: در این روزها استفاده از ظرفیت بانک‌ها برای آموزش همگانی پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی ضروری است.

ملکی تصریح کرد: فعال شدن میز خدمت در ورودی بانک‌ها و سیستم نوبت‌دهی به‌ منظور کاهش تجمع مراجعان در داخل تمامی بانک‌ها راه‌اندازی شود.

ملکی با اشاره به فعالیت گشت‌های مشترک بازرسی در شهرستان بروجن یادآور شد: نظارت مستمر بر فعالیت بانک‌ها و موسسات مالی انجام و در صورت رعایت نکردن پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی و تجمع در بانک‌ها براساس ماده ۶۸۸ قانون مجازات اسلامی با عاملان ایجاد کانون جمعیتی و تهدید علیه بهداشت عمومی برخورد قانونی می‌شود.


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.