حدیث روز :
امام حسین (ع) می فرماید : به درستي كه من مرگ را جز سعادت نمي بينم و زندگي با ستمكاران را جز محنت نمي دانم.


» » » » برترین‌های مرحله استانی مسابقات قرآن در چهارمحال و بختیاری معرفی شدند
تاریخ انتشار: 12-05-1399, 11:15
پ

اداره کل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری روز یکشنبه نفرات برتر مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم را معرفی کرد.

...

به گزارش کاوش نیوز به نقل از ایرنا: در این دوره از مسابقات در رشته ترتیل در بخش برادران، رسول شاهسون، در رشته تحقیق مهدی خدیبی و در رشته اذان محمدرضا معتمدی به عنوان برترین‌ها انتخاب شدند.

در بخش خواهران نیز در رشته ترتیل فاطمه اسدی، رشته تحقیق سحر میرزاخانی، در رشته حفظ کل معصومه یوسفی و در رشته حفظ ۲۰ جزء زهرا مداحیان به عنوان برترین‌ها انتخاب شدند.

رییس اداره امور قرآنی اداره اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری گفت: در این دوره از مسابقات ۱۰۹ نفر ثبت‌نام کرده بودند که از این تعداد ۵۰ نفر شرکت کردند.

آیت‌اله روحانی افزود: این دوره از مسابقات به دلیل شیوع ویروس کرونا با استقبال مواجه نشد.

وی بیان اینکه این دوره از مسابقات در ۱۰ رشته برای افراد بالای ۱۸ سال شامل رشته‌های حفظ پنج جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۲۰ جزء، حفظ کل قرآن، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، اذان(بخش آقایان)، دعاخوانی، همسرایی و همخوانی قرآن کریم(بخش آقایان) و تفسیر عمومی قرآن کریم برگزار شد، افزود: نفرات برتر هر رشته انتخاب و به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد.

به گفته وی، سال ‌گذشته ۳۰۰ نفر در رده سنی بالای ۱۸ سال از بین خواهران و برادران در استان در این مسابقات ثبت‌نام کردند، که ۱۱ نفر به مرحله کشوری راه پیدا کردند، که از این تعداد پنج نفر زن و ۶ نفر مرد بودند.

روحانی اظهار داشت: از میان شرکت‌کنندگان هفت نفر برای شرکت در مرحله کشوری انتخاب شدند.


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.