ورود
حدیث روز :
امام باقر (ع) می فرماید : پر حسرتترين مردم در روز قيامت، بنده اى است كه عدلى را وصف كند و خودش خلاف آن را عمل كند.


» » » » حمله استکبار به سوریه قانون گریزی آنان را ثابت کرد

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.SITE.com

نظــــرسنجـی

نظرشما در مورد سیستم؟


 
 
کد خبر: 1344
تاریخ انتشار: 28-01-1397, 09:59
پ

حمله استکبار به سوریه قانون گریزی آنان را ثابت کردنماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: حمله موشکی آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه بیانگر قانون گریزی این جنایتکاران است که به فکر مردم و کشورهای مستقل نیستند و نمی شود به آنها اعتماد کرد.

...

کاوش نیوز: آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری روز سه شنبه در دیدار با فرماندهان منطقه دوم نیروی دریایی سپاه افزود: آمریکا، انگلیس و فرانسه بدون مجوز از سازمان ملل، شورای امنیت و بدون تائید وجود سلاح های شیمیایی توسط گروه های حقیقت یاب، به سوریه حمله کردند و گستاخانه می گویند این کار قانونی است.
وی اظهار کرد: این کار جهان استکبار نشان می دهد جهان دارای یک نظام سلطه استکباری است و اگر اقتدار نداشته باشیم همان کاری را با ما خواهند کرد که با سوریه و عراق کردند.
صفایی بوشهری با بیان اینکه بیشتر کشورهای عربی از این حمله ابراز خرسندی و خوشحالی کردند، افزود: با برخی کشورهای منطقه و آنانی که خصومت دیرینه با ایران دارند نمی شود نرمش نشان داد چون از نگاه آنها، نرمش به معنای عقب نشینی است.
امام جمعه بوشهر تاکید کرد: مذاکره با آنها به معنی تسلیم و امتیاز دادن است.
وی با اشاره به خصومت جهان استکبار با نظام جمهوری اسلامی اضافه کرد: جهان استکبار با خوی استبدادی و جهان خواری به دنبال تسلط بر مراکز قدرت هستند به همین دلیل قابل اعتماد نیستند.
صفایی بوشهری در باره اهمیت منطقه خلیج فارس گفت: این منطقه از جمله مناطق استراتژیک اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و امنیتی است و شاید هیچ آبراهی به اندازه این آبراه بین المللی برای کشورهای منطقه و نظام بین الملل مهم نباشد.
وی افزود: هر کسی بتواند در عرصه مهندسی جامع خلیج فارس، مدیریتی کارآمد داشته باشد تأثیر فوق العاده ای بر این منطقه خواهد داشت به همین دلیل رهبر معظم انقلاب صیانت، حراست و دفاع از حوزه خلیج فارس را به سپاه پاسداران واگذار کردند که این نشان از قدرت بالای سپاه است.
وی با بیان اینکه حمایت و تقویت سپاه یک واجب شرعی و تضعیف آن حرام است، گفت: کسانی که سپاه را تضعیف می کنند در هر مقام و لباسی که باشند، در مسیر آمریکا و صهیونیست ها گام برمی دارند.
امام جمعه بوشهر ادامه داد: حمایت از سپاه، تقویت تمامیت ارضی ایران، خط ولایت، انقلاب، آرمان ها، ارزش ها و مردم است و در این مدت با همه وجود سربلند و سرافراز و مدافع حریم ایمان، انقلاب و اسلام است.
صفایی بوشهری منطقه دوم دریایی سپاه را اقتدار دریایی جمهوری اسلامی ایران در حوزه خلیج فارس عنوان کرد و گفت: ما باید بر اقتدار خود در همه سطوح دفاعی بیافزاییم و رشد کنیم. 


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پورتال خبری کاوش نیوز می باشد ، نقل و نشر مطالب با ذکر منبع آزاد است.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت