حدیث روز :
امام باقر (ع) می فرماید : خداوند ، دشنام گوى بی آبرو را دشمن دارد.


» » عده‌ای تکیه بر غرب را بر توان داخلی ترجیح می‌دهند/هیچ شخصیتی نمی‌تواند در عرض رهبری قرار بگیرد
تاریخ انتشار: 6-05-1395, 22:00
پ

عده‌ای تکیه بر غرب را بر توان داخلی ترجیح می‌دهند/هیچ شخصیتی نمی‌تواند در عرض رهبری قرار بگیرد

 

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: متاسفانه عده‌ای ‌‌متوجه نیستند ‌که رهبر معظم انقلاب تاکید بر توان داخلی دارند و تکیه بر غرب را ترجیح می‌دهند.

...

عده‌ای تکیه بر غرب را بر توان داخلی ترجیح می‌دهند/هیچ شخصیتی نمی‌تواند در عرض رهبری قرار بگیرد

 

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: متاسفانه عده‌ای ‌‌متوجه نیستند ‌که رهبر معظم انقلاب تاکید بر توان داخلی دارند و تکیه بر غرب را ترجیح می‌دهند.

به گزارش کاوش نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین علی سعیدی عصر امروز در آئین تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان اظهار داشت: در آن دوران که امام خمینی می‌فرمودند «جمهوری اسلامی» ‌بازرگان ‌بر «جمهوری دموکراتیک اسلامی» تاکید می‌کرد که این موضوع سبب شد این افراد از انقلاب فاصله بگیرند.

وی با بیان اینکه امروزه نیز متاسفانه عده‌ای چنین محاسباتی را دارند و متوجه نیستند که رهبر معظم انقلاب تاکید بر تکیه بر درون دارند ولی آنان ‌تکیه بر غرب را ترجیح می دهند، افزود: افرادی که از این انقلاب به دنبال سهم بوده‌اند ولی به سهم خود نمی‌توانند برسند، از انقلاب فاصله می‌گیرند در حالی که باید بدانند نمی‌توانند در اعمال ولایت شراکت کنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به اینکه در حالی که برخی می‌خواهند در اعمال ولایت سهیم باشند ولی هیچ شخصیتی نمی‌تواند در عرض رهبری قرار بگیرد، بیان کرد: در سال‌های 42 تا 57 با توجه به شرایطی که بر کشور حاکم بود علاوه بر اینکه شاهد رویش بودیم ریزش را نیز شاهد بودیم، اما رویش‌ها از سهم بیشتری نسبت به ریزش‌ها برخوردار بود.

وی با بیان اینکه غرور، دنیاگرایی، قدرت‌طلبی و فامیل‌گرایی از عوامل ریزش‌ها بود، گفت:  از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تا پایان عمر امام خمینی (ره) رویش‌های زیادی را دیدیم و حتی بازرگان، جبهه ملی و منافقان تا آن زمان همراه با امام خمینی(ره) بودند.

‌سعیدی با بیان اینکه در آن زمان که مواضع رهبری برای آنها شفاف شد، شاهد ریزش‌ها بودیم، عنوان کرد: بعضی‌ها در فتنه 88 و غائله 18 تیر 78 می‌خواستند که در اصل ولایت شریک باشند و می‌گفتند ‌در غیر این صورت همه جا را به‌ هم می‌ریزیم چون که پذیرش امام خمینی (ره) برای آنها آسان بود ولی پذیرش جانشین ایشان سخت بود.

وی درباره نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان افزود: حجت‌الاسلام سید محمود موسوی نماینده پیشین ولی فقیه در سپاه خوزستان، فردی متعهد و ولایتمدار و سوابق ارزشمندی را در کارنامه خود ثبت کرده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه حجت‌الاسلام موسوی بیش از 10 سال در خوزستان درحال مدیریت است ولی ماهیت جابه‌جایی نقطه قوتی برای تنوع است، بیان کرد: باتوجه به این که احکام نمایندگی ولی فقیه در استان‌ها سه سال یا 6 تا 9 سال است به ما ایراد گرفتند که در برخی از استان‌ها نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیش از 9 سال است که مدیریت می‌کنند.

وی با بیان اینکه برای جایگزینی تلاش‎های زیادی انجام شد و در نتیجه حجت‌الاسلام غلامرضا شفیع‌زاده برای این سمت انتخاب شد، گفت: وی در چند سال گذشته مسئول آموزش افسران ارشد امام علی(ع) در استان قم بوده‌اند که در زمینه آموزش افسران ارشد و سپاهیان تلاش‌های زیادی داشته‌اند و امیدواریم در چنین جایگاهی نیز در کنار روحانیون ولایتمدار خوزستان کارنامه خوبی داشته باشند.

انتهای پیام/

 


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پورتال خبری کاوش نیوز می باشد ، نقل و نشر مطالب با ذکر منبع آزاد است.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت