ورود
حدیث روز :
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : بهای بهشت لا اله الا الله است.


» » اصناف "فدیه" دولت روحانی شده‌اند/ روحانی به من گفت از ما پول نخواهید

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.SITE.com

نظــــرسنجـی

نظرشما در مورد سیستم؟


 
 
کد خبر: 512
تاریخ انتشار: 3-05-1395, 20:28
پ

اصناف "فدیه" دولت روحانی شده‌اند/ روحانی به من گفت از ما پول نخواهید

 

رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه ساختار اصناف تقویت نشده‌اند و حتی پول آنها نیز به خودشان بازگردانده‌ نمی‌شود، گفت: اصناف در تنگنا قرار دارند و فدیه دولت آقای روحانی شده‌اند، اما حمایت لازم از آنها صورت نمی‌گیرد.

 

...

اصناف "فدیه" دولت روحانی شده‌اند/ روحانی به من گفت از ما پول نخواهید

 

رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه ساختار اصناف تقویت نشده‌اند و حتی پول آنها نیز به خودشان بازگردانده‌ نمی‌شود، گفت: اصناف در تنگنا قرار دارند و فدیه دولت آقای روحانی شده‌اند، اما حمایت لازم از آنها صورت نمی‌گیرد.

به گزارش کاوش نیوز، علی فاضلی عصر امروز در اجلاس سراسری رؤسای اتحادیه صنفی استان تهران در خصوص ادغام برخی اتحادیه‌ها اظهار کرد: در طرح ادغام اتحادیه‌های صنفی موازی، اتحادیه‌ها به‌دنبال آن نیستند که به دولت نه بگویند، اما خواهان انجام کار کارشناسی و دقیق در این ارتباط هستند.

وی افزود: برخی اتحادیه‌ها اگر شش ماه یک سال یا بیشتر زمان ببرد باید صبر کرد تا کار به‌درستی انجام شود.

رئیس اتاق اصناف ایران ادامه داد: مظلومیت اصناف باعث شده که در سال‌های اخیر ساختار آنها تقویت نشود و حتی پول خود اصناف نیز به آنها بازگردانده نشده است. در این شرایط چگونه می‌توان انتظار داشت که اصناف با انگیزه کار کنند؟ و قشر میان دولت و اصناف باید 2سویه باشد.

بنابراین گزارش مجتبی خسرو تاج در واکنش به اظهارات رئیس اتاق اصناف ایران با قطع صحبت‌های وی گفت: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در این ارتباط باید پاسخگو باشد و این موضوع ارتباطی به ما ندارد.

فاضلی در ادامه صحبت‌های خود تصریح کرد: اصناف آقای خسروتاج را با توجه به مسئولیتی که درباره اصناف دارد مرجع پاسخگویی می‌داند و خواهان رسیدگی به این مشکل اصناف است.

وی یادآور شد: این موضوع به اطلاع معاون اول رئیس جمهور رسیده است، همچنین در دیداری که با ریاست جمهوری صورت گرفت بنده قصد آن را داشتم که این موضوع را مطرح کنم اما آقای روحانی در ابتدای امر به من گفتند که "هرچه می‌خواهی بگو اما فقط از ما پول نخواهید".

رئیس اتاق اصناف ایران در ادامه صحبت‌های خود در خصوص موضوع برخورد با کالای قاچاق گفت: اصناف تنها 5 درصد در موضوع قاچاق کالا تأثیرگذارند که این امر نیز به حلقه انتهایی آن بازی می‌گردد اما تمام تهاجمات به صنوف صورت می‌گیرد که این امر اوج بی‌انصافی است و رکود حاکم بر بازار اصناف را در تنگنا قرار داده است.

* اصناف فدیه دولت آقای روحانی شده‌اند

فاضلی تأکید کرد: اصناف فدیه دولت آقای روحانی شده است اما باید پرسش کرد که وی چقدر برای حمایت از آنها گام برداشته است.

وی یادآور شد: برای اصناف باید بودجه رسمی جدا از سرفصل‌های دیگر در نظر داشت تا بتوان از آن برای بهینه‌سازی و توسعه امور استفاده کرد.

انتهای پیام/*


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پورتال خبری کاوش نیوز می باشد ، نقل و نشر مطالب با ذکر منبع آزاد است.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت