حدیث روز :
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : منفورترين چيزهاي حلال در پيش خدا طلاق است.


» » جنگ بیولوژیک امریکا علیه مخالفانش
تاریخ انتشار: 18-02-1399, 16:49
پ

ده موضوع سوال برانگیز از ایالات متحده آمریکا درباره کرونا ویروس جدید

...

به گزارش کاوش نیوز، نویسنده وبسایت Global Research ، ده پرسش از ایالات متحده آمریکا درباره منشأ و اصل ویروس کرونا پرسیده است و البته وعده داده که کارهای دیگر خود در این زمینه را در رسانه ای بین المللی ارائه می کند.

و اما پرسش ها:

*مسئله نخست:

از آنجا که مدیر مرکز کنترل بیماریهای ایالات متحده -رابرت ردفیلد- اعتراف کرد که برخی از آمریکایی هایی که به نظر می رسید از آنفولانزا می میرند، آزمایش آنها برای کرونا ویروس، مثبت بوده است، آیا نمی توانم نتیجه بگیرم که این افراد در واقع، بر اثر کرونا ویروس مرده اند؟

در میان  34 میلیون بیمار مبتلا به آنفلوانزا [در آمریکا] -و مرگ 20 هزار نفر از آنها- درباره چند نفر [ دیگر] تشخیص اشتباه صورت گرفته است؟

این تشخیصِ غلط، از چه زمانی شروع شده است؟ و آیا -در واقع- از اوت 2019 شروع شده است؟

این پرسش ها به حدی حیاتی است که جهان منتظر دریافت توضیحی از ایالات متحده است.

*مسئله دوم:

هنگامی که به برخی اشتباهات تشخیصی، توسط مرکز کنترل بیماری های ایالات متحده اعتراف شده است،  [این پرسش مطرح می شود که] آیا ایالات متحده آمریکا بهترین فناوری های پزشکی جهان را ندارد؟ [پس] چرا این [تشخیص های اشتباه] اتفاق افتاده است؟!

از آنجا که کدورت شیشه ای زمینه ای (قسمت های سفید)[مقصود، قسمتهای آسیب دیدهء ناشی از ویروس در ریه اشخاص است] را می توان به راحتی در سی تی اسکنِ ریه های بیماران مبتلا به پنومونی آلوده شده با کروناویروس مشاهده کرد؟! تمیز دادن و تفکیک موارد COVID-19 [کرونا ویروس] از موارد آنفلوانزای H1N1 می بایستی موضوع آسانی بوده باشد اما چرا این مقدار تشخیص نادرست وجود داشته است؟!

خوب، این مسئله به یاد من [نویسنده مقاله] می آورد که معاون رئيس جمهور ایالات متحده -مایك پنس- درخواست کرده بود که تمام پیام های مربوط به کرونا ویروس کنترل شود!

چرا کاخ سفید خواستار کنترل پیام رسانی [درباره کرونا ویروس] شده است؟!

آیا آمریکا نیاز به پنهان کردن چیزی دارد؟! آیا آنها توطئه ای می کنند؟

*مسئله سوم:

چرا ایالات متحده از کنوانسیون سلاح های بیولوژیکی و سمّی، مصوب سال 1972 (BTWC)، در سال2001 کناره گیری کرد؟

چرا آمریکا تلاش خود را به کار گرفت تا از عملی شدن مکانیسم نظارت بر اجرای کنوانسیون (BTWC) جلوگیری کند؟

آیا این کنوانسیون، سدّ راه توسعه سلاح های بیولوژیکی برای ایالات متحده آمریکا بوده است؟

اگر اینطور نیست[وقصد توسعهء سلاحهای بیولوژیکی نداشتید]، چرا آزمایشگاه های «جدید» بیولوژیکی آمریکا در [کشورهای] گرجستان، اوکراین، مولداوی، ارمنستان، آذربایجان، ازبکستان و قزاقستان ایجاد شده است؟

آیا این آزمایشگاهها[ی جدید آمریکا] برای جنگ بیوشیمیایی هستند؟

در این حالت، غیرممکن است که این آزمایشگاه ها، ویروس ها را به مانند حیوانات خانگی نگهداری کنند!

اگر ایالات متحده قصد دامن زدن به جنگی بیوشیمیایی را دارد، چه کسی اولین هدفِ آن خواهد بود؟

به علاوه، در خصوص شیوع آنفولانزای خوکی در سال گذشته ی چینی، چه اتفاقی روی داد؟ نکته عجیب این است که این شیوع -بجای آن که جدا جدا روی دهد و به مرور گسترش یابد- به طور همزمان در مکان های مختلف رخ داد!

چرا از هواپیماهای بدون سرنشین برای مسموم کردن خوک ها استفاده شده است؟ آیا ایالات متحده آمریکا  پشت همه این وقایع بود؟

من [نویسنده مقاله] شنیدم که[گفته شد] این[شیوع ویروس]، کارِ دلالان گوشت خوک بود! اما این تئوری بی معنی است؛ زیرا آنفولانزای خوکی، میلیون ها خوک را در چین، درطیّ همان مدت کشت، و دلالان گوشت خوک به جای سود، ضرر زیادی را متحمل شدند.

بهترین پاسخ ممکن برای این مسئله، مداخله خارجی است. من جزء کسانی بودم که شگفت زده شدند از اینکه آمریکا با این موضوع، ارتباط داشته؛ و امیدوارم که ایالات متحده توضیحی بدهد.

*مسئله چهارم:

موسسه تحقیقات پزشکی ارتش آمریكا -بخش بیماریهای عفونی- واقع در فورت دیتریک(Fort Detrick)، مریلند(Maryland)، در ژوئیه سال 2019 تعطیل شد. آیا دلیل این تعطیلی، نشت ویروس از آنجا بود؟

فقط یک ماه بعد، شیوع آنفلوانزا در سراسر کشور رخ داد. آیا این دو مسئله، به طریقی، با یکدیگر مرتبط بودند؟

آیا ادعای«تشخیص های نادرست ویروس ها» برای پوشاندن این امور سرّی، تدارک دیده شده است؟

آیا همین مسئله، انگیزه ای برای ایالات متحده آمریکا ایجاد کرده است تا با برچسب زدن به کشورهای دیگر به عنوان منشاء کرونا ویروس، تقصیر را به سمت آنها سوق دهد؟

آیا این[ادعای تشخیص نادرست]، یک اتفاق بود یا یک راز کثیف برای تغییر مقصر؟

چرا ایالات متحده تعداد زیادی از گزارش های خبری انگلیسی را در اینترنت، در مارس 2020، بعنوان پوششی برای خاموش کردن صداها پاک کرد؟

 آیا چیزی برای پنهان کردن[توسط آمریکا] هست؟ یا چیزی برای نگرانیِ آمریکا وجود دارد؟

*مسئله پنجم:

در هفتمین دوره بازیهای نظامی جهان[المپیک ارتش های جهان=سیزم] (18-27 اکتبر 2019) که در ووهان برگزار شد، چرا تیم آمریکا (با 369 شرکت کننده) «صفر» مدال طلا را کسب کرد؟ آیا این حتی یک رکورد منطقی برای قدرت نظامی پیشرو درجهان به نظر می رسید؟

آیا دولت شما این کار را با هدف انجام داده است؟

آیا کسی از میان 369 شرکت کننده شما بود که تاکنون (به اشتباه) مبتلا به آنفلوانزا، تشخیص داده شده باشد؟

آیا این امکان وجود نداشت که آنها[شرکت کنندگان آمریکایی] [در طول بازی های نظامی جهان] حامل کرونا ویروس جدید بوده باشند؟

بهترین چیز - در حال حاضر- برای ایالات متحده آمریکا این است که جلوی دفن سَرِ خود را در شن و ماسه بگیرد وآزمایش PCT همه 369 نفر[شرکت کنندگانش در بازی های جهانی نظامیان] را بدهد تا دیگران ببینند که آیا آنها آلوده [به کرونا ویروس جدید] بوده اند

*مسئله ششم:

چرا ایالات متحده آمریکا رویداد201 (=Event 201)- یک تمرین همه گیری جهانی- را در اکتبر 2019 برگزار کرد؟!

چرا معاون مدیر سیا(CIA) در آن شرکت داشت؟!

 آیا این امر[تمرین شرایط همه گیری ویروس] به این دلیل بود که ایالات متحده پیش بینی می کرده است که ویروسی بسیار عفونی، موجب بیماریِ همه گیر میشود؟!

 یک ماه بعد، موارد پنومونی، با علتی ناشناخته، در چین تشخیص داده شد و سه ماه بعد همه گیر شد!

*مسئله هفتم:

ژاپن، کره جنوبی، ایتالیا و ...، همگی گزارش داده اند که بسیاری از اولین موارد تایید شده COVID-19 آنها، سابقه ارتباط با چین نداشته اند اما ارتباط با ایالات متحده را نشان داده اند!

چگونه این طور شده است؟!

تحقیقات ژنتیکی نشان می دهد که نوع کرونا ویروس جدیدِ یافت شده در چین، به گروه C تعلق دارد، اما ویروس های گروه A و گروه B -یعنی ویروس های والدین و همچنین ویروس های پدربزرگ ها و مادربزرگ های گروه C- هر دو در ایالات متحده یافت می شوند. چرا؟!

درباره یک بیمار ژاپنی در هاوایی[آمریکا]،[بیماری اش] آنفولانزا تشخیص داده شد اما پس از بازگشت به ژاپن، آزمایش ویروس COVID-19 درمورد او، مثبت بود! برخی موارد COVID-19 در ایالات متحده آمریکا، هیچ ارتباطی با چین نداشته. بنابراین، مواردی این چنینی، از کجاست؟

*مسئله هشتم:

شما هیچ دلیلی برای انکار این مسئله ندارید که (بیماری) همه گیر سال 1918، در سرزمین شما[ ایالات متحده آمریکا]، نشأت گرفت. اما شما اجازه دادید تا یک قرن، اسپانیا بابت این موضوع، مقصر تلقی شود! آیا از این بابت احساس شرم نمی کنید؟!

به نظر می رسد همان تاریخ تکرار می گردد. بنابراین، آیا ایالات متحده دوباره با همین حقه و نیرنگ، بازی می کند و سعی دارد تا کرونا ویروس جدید را با عنوان «ویروس چینی» نشان دهد؟!

*مسئله نهم:

بیماری همه گیر سال 1918[ با منشأ آمریکایی]، سبب ابتلاء عفونی یک میلیارد نفر، و با مرگ و میری که از 17 میلیون تا 50 میلیون - و احتمالاً به تعداد 100 میلیون نفر- تخمین زده می شد، بر اساس ویکی پدیا، یکی از کشنده ترین بیماری های همه گیر تاریخ بشر بوده و ثابت شده که نقطه آغازش در ایالات متحده آمریکا بوده است، اما ایالات متحده هرگز از جهان، عذرخواهی نکرده است!

تاکنون نقطه آغاز کرونا ویروس جدید هنوز ناشناخته است، اما ایالات متحده آمریکا خواستار معذرت خواهی چین است. چقدر این مسخره است!

فقط[کافی است] به یاد بیاورید که بیماری همه گیر آنفلوانزای H1N1 در سال 2009 که منجر به کشته شدن  300,000 نفر گردید نیز سرآغازش در ایالات متحده آمریکا بود، و همین منوال در مورد ایدز ادامه داشت. پس چرا در برابر دنیا اعتراف نمی کنید؟!

*مسئله دهم:

در فیلم ها، ایالات متحده دوست دارد نقش ناجی جهان را بازی کند.

تصویرسازی CaptainAmerica [شخصیت خیالی ابرقهرمان در کتاب‌های کمیک و فیلمهای آمریکایی] یکی از نمادهای محبوب اینگونه فیلم ها است. با این حال، در دنیای واقعیت، در برابر فاجعه ای مانند COVID-19، «کاپیتان آمریکا» کجاست؟!

ایالات متحده به اندازه کافی برای محافظت از شهروندان خود در خانه یا در کشتی تفریحی[بریتانیایی] «Diamond Princess» کار نمی کند.

ایالات متحده حتی تلاش کرده است كه ژاپن را در قبال آمریکایی های سوار بر کشتی Diamond» Princess»، مسئول نشان دهد!

چگونه ایالات متحده این همه بی شرمی! برای انجام این کارها را دارد و[در عین حال] چین را به غیر مسئول بودن، متهم می کند؟

در حالی که چین، جهت مبارزه با COVID-19، زمان ارزشمندی را برای دنیا خرید، ایالات متحده، چین را به منفعل بودن و عدم شفافیت متهم کرد.

خوب، هنگامی که کاخ سفید به CDC (مرکز کنترل بیماریهای ایالات متحده آمریکا) دستور داد تا تماس با افرادی که برای بررسی کرونا ویروس جدید، تست شده بودند را متوقف کند، آیا این شفافیت محسوب می شود؟ وقتی به مردم خود میگوید که ماسک نزنند، آیا منفعل نبوده است؟!


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پورتال خبری کاوش نیوز می باشد ، نقل و نشر مطالب با ذکر منبع آزاد است.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت