حدیث روز :
امام باقر (ع) می فرماید : دانشمندى كه از علمش استفاده شود ، از هفتاد هزار عابد بهتر است.


» » مجلس دهم از دو دوره قبل بسیار بهتر بود ولی تبلیغ کردند که این مجلس بی‌کفایت است!/ شورای نگهبان با این روند مجلس را از افراد حُر و آزاده خالی می‌کند
کد خبر: 3021
تاریخ انتشار: 29-10-1398, 00:39
پ

علی مطهری، نماینده پرحاشیه مجلس که صلاحیت وی برای انتخابات مجلس یازدهم توسط شورای نگهبان رد شده است، این بار مدعی شده است که اگر شورای نگهبان این روند را ادامه دهد، مجلس بعدی از افراد حُر و آزاده خالی خواهد شد! البته آقای مطهری مشخص نکرده اند منظورشان از مفهوم حر و آزاد چیست و مصداق این افراد چه کسانی هستند؟

...

 

به گزارش کاوش نیوز، بخش های مهم اظهارات مطهری در گفتگو با خبرگزاری اصلاحطلب ایلنا را در ادامه خواهید خواند:

*سال‌های مشرف به انقلاب جوانانی که اهل شرب خمر بودند تغییر کردند و وارد انقلاب شدند.

*مدام مردم را به سمت خارج از انقلاب هُل ندهیم و مدام این خط‌کشی را تکرار نکنیم این حرف بدی است. مثلا می‌گویند جبهه نیروهای انقلاب این اسم‌گذاری‌ها غلط؛ یعنی اطرافیان ما در انقلاب هستند و دیگران نیستند این ادعای بزرگ و غلطی است.

*عمکلرد مجلس دهم از دو دوره قبل بسیار بهتر بوده است، اما متاسفانه به دلیل تبلیغاتی که علیه این مجلس شکل گرفت، این را در ذهن مردم به وجود آوردند که این مجلس بی‌کفایت بوده است. حالا شما نگاه کنید اگر مجلس بعدی مطابق میل‌شان باشد، چگونه آن را بالا می‌برند.

*به دلیل آن‌که در مجلس دهم تعداد نیروهای معتدل و اصلاح‌طلب قابل توجه است، می‌خواهند آن را بکوبند، درحالی که اکثریت مجلس دهم اصولگرا هستند، معقتدم عملکرد مجلس دهم از مجالس هشتم و نهم  بسیار قابل قبول‌تر بوده است.

*اگر شورای نگهبان به این روند را ادامه دهد مجلس بعدی از افراد حُر و آزاده خالی خواهد شد و بخشی از مردم نماینده‌ای در مجلس نخواهند داشت، ان‌شاالله که این شورا روش معقولی را در پیش گیرد و فقط افرادی که واقعا فساد مالی و اخلاقی دارند را رد صلاحیت کند و صرف اظهار نظر کسی را رد نکنند.

بیشتر بخوانید:

اذعان همه جناح‌های سیاسی به کم‌کاری مجلس دهم


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پورتال خبری کاوش نیوز می باشد ، نقل و نشر مطالب با ذکر منبع آزاد است.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت