حدیث روز :
امام حسین (ع) می فرماید : هيچ كس روز قيامت در امان نيست ، مگر آن كه در دنيا خدا ترس باشد.


» » زمان مراسم تشییع «ابراهیم‌ آبادی»اعلام شد
تاریخ انتشار: 10-08-1398, 11:05
پ

ابراهیم آبادی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون کشورمان پس از تحمل یک دوره بیماری درگذشت.

...

به گزارش کاوش نیوز؛ سریال‌های زیادی برای تلویزیون بازی کرده،‌کارهای خوبی در سینما از او به نمایش درآمده و بارها روی صحنه تئاتر هنرنمایی کرد اما همواره خودش و خانواده‌اش به این نکته انتقاد داشتند چرا آن‌طور که باید و شاید خبری از او نمی‌گیرند. بارها به این نکته گلایه می‌کرد که چرا مسئولان پیشکسوتان فرهنگ و هنرشان را فراموش می‌کنند و حالا او رفت؛ بعد از دوره‌ای تحمل بیماری و کما و بیهوشی با صحنه هنرمندی در تئاتر، سینما و تلویزیون برای همیشه خداحافظی کرد.

مسئول بیمارستان آراد در بخش CCU  گفت ساعت ۱۶:۱۵ در بیمارستان آراد بر اثر ریوی و مشکلات تنفسی درگذشت.

او چند صباحی در حالت بیهوشی و کما به سر برد و حال وخیمی داشت.

در همین حال، آرتا آبادی فرزند مرحوم "ابراهیم آبادی" در گفتگویی  اعلام کرد که روز یکشنبه دوازدهم آبان ماه مراسم تشییع جنازه پدرم است.

او در خصوص مکان مراسم تشییع تأکید کرد که احتمالاً از خانه سینما خواهد بود و در صورت قطعی شدن اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

آخرین سریالی که برای تلویزیون بازی کرد «پادری» محمدحسین لطیفی است اما بارها بازی درخشان «ابراهیم آبادی» در سریال «مختارنامه» و «آپارتمان شماره ۱۳» دیده می‌شود. بسیار بازیگر مردمی و هنرمند قابل احترامی است؛ ۶۳ فعالیت هنری در تئاتر، تلویزیون و سینما که ۱۲۸ سریال و تله‌فیلم و ۵۴ فیلم سینمایی و کارهای متعدد نمایشی در کارنامه "ابراهیم‌آبادی" وجود دارد.

ابراهیم آبادی متولد سال ۱۳۱۳ بود. او ابتدا در رشته هنر زیر نظر اساتیدی همچون علی اصغر گرمسیری به تحصیل پرداخت و بعد به شهر پراگ رفت و مدرک تحصیلی کارگردانی تئاتر را گرفت.


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.