حدیث روز :
امام باقر (ع) می فرماید : فضيلتى چون جهاد نيست و جهادى چون مبارزه با هواى نفس نيست.


» » هراس‌افکنی‌ها فرار به جلوست؛ خودتان را نگران نکنید/ باید برای مردم تبیین شود که دوباره می‌خواهیم معطل اخم فلان کشور یا اجازه دیگر کشورها بمانیم؟ دوباره به دوران رشد صفر و منفی قبل از دولت شهید رئیسی بازگردیم؟/ صبح شنبه باید کار را با قدرت شروع کنیم

هراس‌افکنی‌ها فرار به جلوست؛ خودتان را نگران نکنید/ باید برای مردم تبیین شود که دوباره می‌خواهیم معطل اخم فلان کشور یا اجازه دیگر کشورها بمانیم؟ دوباره به دوران رشد صفر و منفی قبل از دولت شهید رئیسی بازگردیم؟/ صبح شنبه باید کار را با قدرت شروع کنیمامروزه در نقطه حساس و بزنگاه تاریخی قرار داریم؛ برای ما جای تعارف و درنگ وجود ندارد. ما مسئولیت سنگینی داریم.
...

به گزارش کاوش نیوز، سعید جلیلی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در دیدار با نمایندگان فعلی و ادوار مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: امروزه در نقطه حساس و بزنگاه تاریخی قرار داریم؛ برای ما جای تعارف و درنگ وجود ندارد. ما مسئولیت سنگینی داریم. اگر امروز دور هم جمع شده ایم برای این است که در موقعیتی قرار داریم که در طول تاریخ‌مان بی‌نظیر بوده است. بدون درنگ باید از فرصت ها استفاده حداکثری کرد.

وی افزود: رشد منفی و صفر و متوسط هفت دهم درصد در آن هشت سال قبل از دولت سیزدهم داشته ایم، آن هم در کشوری که یک جهان فرصت داشته است. اکنون هم یک جهان فرصت پیش روی ما وجود دارد ولی ما وقت زیادی نداریم. برای جهش کشور باید برنامه داشت. ما فرصت زیادی نداریم که تازه دنبال مطالعه و بررسی برای تهیه برنامه رفت. از صبح شنبه در نقطه رهایی هستیم و اگر انتخاب ملت و تقدیر الهی با من بود، از صبح شنبه باید کار را با قدرت شروع کنیم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد: اینکه برخی در حال هراساندن دیگران هستند، به دلیل فرار به جلو است و شما خودتان را نگران نکنید.
وی افزود: دولت و مجلس در کنار هم نقش مهمی برای جهش کشور دارند. دولت و مجلس به همدلی نیاز دارند. برای تحقق جهش بزرگ کشور و مشارکت همه مردم، به همراهی مجلس نیاز داریم. تا روز جمعه این صحنه و میدان را برای مردم تبیین کنید که در چه نقطه ای قرار داریم.
نامزد انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: اگر از فرصت های خود از جمله فناوری استفاده نکنیم، دیگران در آن فرصت ها انحصار ایجاد می کنند و نه 4 سال بلکه 40 سال عقب می افتیم. ما جوانانی داریم که در لبه مرزهای دانش حرکت می کنند. این فناوری ها موجب افزایش اقتدار کشور می شود. غفلت های تاریخی کشور امروز باید جبران شود.


جلیلی خاطر نشان کرد: عرصه مهمی پیش رو است و باید همه کنار هم باشیم. باید برای مردم تبیین شود آیا دوباره می‌خواهیم معطل اخم فلان کشور یا اجازه دیگر کشورها بمانیم که نتیجه‌اش رشد منفی و صفر در هشت سال شود؟ یا حرکت جدی و متعالی که شهید رئیسی آن را آغاز کرد را با سرعت و قدرت ادامه دهیم؟


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.