حدیث روز :
امام باقر (ع) می فرماید : به مردم بگوييد بهتر از آن چيزى كه می خواهيد به شما بگويند.


» » تمام طرحهای نیروی انتظامی با پیوست رسانه‌ای همراه خواهد بود
کد خبر: 77
تاریخ انتشار: 18-02-1395, 19:12
پ

سردار منتظرالمهدی در اولین نشست هم‌اندیشی با مدیران رسانه‌های کشور:

تمام طرحهای نیروی انتظامی با پیوست رسانه‌ای همراه خواهد بود

تمام طرحهای نیروی انتظامی با پیوست رسانه‌ای همراه خواهد بود

نشست خبری سردار منتظر المهدی سخنگوی نیروی انتظامی

مهمترین دغدغه‌های اجتماعی و امنیتی رسانه‌های کشور صبح امروز در نشست هم‌اندیشی جمعی از مدیران رسانه‌ای با سردار منتظرالمهدی معاون اجتماعی و سخنگوی نیروی انتظامی مطرح شد و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

...

تمام طرحهای نیروی انتظامی با پیوست رسانه‌ای همراه خواهد بود

 

به گزارش کاوش نیوز،‌ مهمترین دغدغه‌های اجتماعی و امنیتی رسانه‌های کشور صبح امروز در نشست هم‌اندیشی جمعی از مدیران رسانه‌ای با سردار منتظرالمهدی معاون اجتماعی و سخنگوی نیروی انتظامی مطرح شد و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

در این نشست که در ستاد مرکزی ناجا برگزار شد مدیران رسانه‌ها نظرات و دیدگاههای خود را درباره موضوعات گوناگونی همچون گشت نامحسوس، کارآمدتر شدن پلیس 110، معضلات ترافیکی و اقدامات پلیس راهور، استفاده بهتر از ظرفیت اجتماعی و راههای تقویت تعامل با افکار عمومی، حفظ و تقویت اقتدار پلیس و ارایه طرحها و ابتکارات جدید در حوزه خدمات پلیس بیان کردند.

 

دکتر سعید منتظرالمهدی در این نشست ضمن تأکید بر اهمیت و ضرورت تعامل نیروی انتظامی با رسانه‌ها این موضوع را مطالبه فرماندهی ناجا ذکر کرد و تصریح کرد: طبق مصوبه‌ای که به همه واحدها ابلاغ شده است، تمام طرحهایی که در ناجا اجرا می‌شود الزاماً باید دارای پیوست رسانه‌ای باشد.

 

معاون اجتماعی ناجا اجرای گشت نامحسوس را امری رایج در همه کشورها و مطابق الگوی کنترل و نظارت پلیس دانست و خاطرنشان کرد: گشت نامحسوس توسط مأموران کادر آموزش دیده و ضابط قضایی پلیس و در جرایم مشهودی همچون سرقت و زورگیری، مواد مخدر، رفتار پرخطر رانندگی، مزاحمین نوامیس مردم و حوزه عفت عمومی ازجمله کشف حجاب اجرا می‌شود که همگی مطالبه عمومی است.

 

همچنین در این جلسه برخی از مسائل و تذکراتی که مدیران رسانه‌ها در حوزه پلیس راهور داشتند همزمان در تماس تلفنی سخنگوی ناجا با سردار حسینی رئیس پلیس راهور تهران، منتقل شد و هماهنگی لازم برای حل این مشکلات صورت پذیرفت.


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پورتال خبری کاوش نیوز می باشد ، نقل و نشر مطالب با ذکر منبع آزاد است.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت