ورود
حدیث روز :
امام رضا (ع) می فرماید : پنهان كننده كار نيك (پاداشش) برابر هفتاد حسنه است و آشكاركننده كار بد سـرافكنـده است و پنهان كننـده كـار بـد آمـرزيـده است.


» » چهار مدیر بیمه مرکزی 2.5 میلیارد تومان وام گرفتند

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.SITE.com

نظــــرسنجـی

نظرشما در مورد سیستم؟


 
 
کد خبر: 145
تاریخ انتشار: 22-02-1395, 12:58
پ

 بر اساس فیش‌های حقوقی منتشرشده، 4 مدیر ارشد بیمه مرکزی وام‌های کلان چند ده میلیون تومانی تحت عنوان وام خودرو، وام ضروریو ...دریافت کرده اند که مبالغ این وام‌ها، ارقامی بین 9 میلیون تا 484 میلیون تومان بوده است.

...

 

به گزارش کاوش نیوز- فیش‌های حقوقی 4 مدیر ارشد بیمه مرکزی از دریافت مجموعا 2.5 میلیارد تومان وام توسط این عده قلیل خبر می‌دهد.

بر اساس فیش‌های حقوقی منتشرشده، 4 مدیر ارشد بیمه مرکزی وام‌های کلان چند ده میلیون تومانی تحت عنوان وام خودرو، وام ضروری، وام تجهیزات و وام مسکن دریافت کرده‌اند.

وام‌های دریافتی مدیران بیمه مرکزی، ارقامی بین 9 میلیون تا 484 میلیون تومان بوده است.

بالاترین وام دریافتی مدیران بیمه مرکزی، وام 484 میلیون تومانی یکی از مدیران است که تحت عنوان وام ضروری به وی پرداخت شده است.

یکی دیگر از مدیران بیمه مرکزی، وام ضروری 454 میلیونی و دیگری وام 444 میلیون تومانی دریافت کرده است.

مجموعا 4 مدیر ارشد بیمه مرکزی بیش از 1.5 میلیارد تومان وام ضروری دریافت کرده‌اند. وام ضروری همانطور که از نامش پیداست برای امور ضروری و فوریتی همچون بیمار اورژانسی محتاج به عمل جراحی به کارکنان دستگاه‌ها پرداخت می‌شود. طبیعی است ارقام بالای 400 میلیون تومان فقط با عنوان ضروری به این مدیران پرداخت شده است. 

 

 

 

 

 


4 مدیر ارشد بیمه همچنین 307 میلیون تومان هم وام خودرو دریافت کرده‌اند. جالب آن که دو نوع وام خودرو به آنها داده شده: یک وام خودرو و دیگری تحت عنوان وام خودروی مدیران.

وام‌های خودروی مدیران بیمه بین 25 تا 103 میلیون تومان بوده و آنها بین 9 تا 12 میلیون تومان هم وام خودروی مدیران دریافت کرده‌اند.

سه تن از مدیران بیمه نیز وام تعمیرات و تجهیزات با ارقام 84-83 میلیون تومان دریافت کرده‌اند.

وام مسکن نیز به سه تن از مدیران بیمه مرکزی در ارقام 166 تا 168 میلیون تومان پرداخت شده است.

بر اساس یک رویه معمول در دستگاه‌های اجرایی دولتی، وام‌های پرداختی به مدیران و کارکنان دستگاه‌ها، وام‌های کاملا قرض‌الحسنه است که از منابع موجود دستگاه‌ها و با اولویت کارکنان سطح پایین که دریافتی کمتری دارند، پرداخت می‌شود. اما مسئولان ارشد بیمه مرکزی باید پاسخ دهند که منبع تامین وام‌های کلان از کجا بوده و آیا مسئولان وزارت اقتصاد و دارایی از میزان این مبالغ آگاهی داشته اند؟

2.5 میلیارد تومان وامی که به این 4 مدیر پرداخت شده، معادل پرداخت وام ازدواج 10 میلیون تومانی به 250 زوج است.

منبع: مشرق


ارسال نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پورتال خبری کاوش نیوز می باشد ، نقل و نشر مطالب با ذکر منبع آزاد است.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت